четвер, 10 березня 2016 19:00

Ліга Європи. "Шахтар" - "Андерлехт" - 3:1

Непомітно минуло два тижні після феєричної перемоги "Шахтаря" над "Шальке" в Гельзекірхені. На яку, будемо відвертими, мало хто сподівався. Тим не менш, це сталося, і тепер на порядку денному вже етап 1/8 фіналу, а разом із ним – тиждень протистояння з бельгійським "Андерлехтом". Перша його частина відбудеться вже сьогодні, на "Арені Львів", о 20:00. Текстову онлайн-трансляцію проведе сайт Gazeta.ua. Ну а ті, хто не уявляє своє життя, в тому числі навколофутбольне, без телевізійної картинки, не забудьте налаштувати свої телеприймачі на ТРК "Україна".

Переважна більшість української футбольної спільноти вважає "Шахтар" однозначним фаворитом о протистоянні з "Андерлехтом". Та й бельгійські журналісти не перебувають під впливом ілюзій. Наш шановний експерт більш, ніж детально проаналізував потенціал нинішньої бельгійської команди і теж вважає, що жереб для "гірників" на цій стадії – більш, ніж вдалий. Утім, в жодному разі не можна вважати, що справу зроблено, особливо після, знову ж таки, феєричної перемоги в Гельзенкірхені, про яму ми згадували вище.

Як любить повторювати Мірча Луческу, кожна гра – це окрема історія. Тим більше, що протистояти йому будуть гравці, якими керує молодий та амбітний тренер, який не тільки вчив російську, але ще й розуміє українську мови. А ще й під ним, і це підкреслюють бельгійські акули пера, крісло конкретно хитається. Навряд чи щось треба тут ще додати. Крім того, що "Андерлехт" на цій стадії, не дивлячись ні на що, зміг витримати конкуренцію з такими зубрами як "Ліверпуль", "Тоттенхем", дортмундська "Борусія". Отже, той, хто вже вирішив, що справу зроблено, після фінального свистка може дуже сильно пожалкувати.

Щодо арбітрів, виведе команди на поле бригада на чолі із португальцем Артуром Діашем.

Склади команд:

Шахтар: П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Малишев, Коваленко, Тайсон, Марлос, Едуардо, Феррейра.

Запасні: Сарнавський, Ордець, Кривцов, Веллінгтон, Дентіньо, Бернард, Гладкий

Андерлехт: Прото, Дешахт, Мбоджі, Нахар, Баджі, Суарес, Прат, Нейтінк, Дефур, Ашампонг, Окака

Запасні: Руф, Джурічіч, Конте, Хейлін, Бюттнер, Тілеманс, Езекіль

Нагадаємо, через дискваліфікацію сьогодні гру пропускає в "Шахтаря" Тарас Степаненко

Гравці "Андерлехта" після розминки привітали своїх фанатів оплесками. Гостьовий вигук відповів схвальними вигуками. До Львова приїхало близько 130 вболівальників.

Команди вже виходять з підтрибунних приміщень, всі звичні протокольні процедури

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

З перших хвилин обидва наставникИ зайняли місця біля поля і активно реагують на події у матчі. Початок показав, що нудно сьогодні не буде.

8- Марлос прострілив майже з лицьової лінії, але влучив у сітку з зовнішнього боку

9- Небезпечно! Феррейра не дотягнувся до м'яча після того, як кутовий подав Срна

"Арена Львів" активно підримує "Шахтар" і "шумить" із самого початку матчу

14-Гра фактично без воріт

21-ГОООООООООООЛ! Тайсон! Коваленко вийшов сам на сам, пробив у кіпера, але не виключився з боротьби і вчасно знайшов Тайсона, який більярдним пострілом з правого кута штрафного відправив м'яч у дальній кут воріт Прото

24-ГОООООООООЛ! Кучер! Срна з правого флангу навісив у воротарський, де Олександр виявився найспритнішим і головою відправив круглого точно в ціль

27- Ашампонг небезпечно пробив з лівого кута штрафного, але зробив це з офсайду

Троє із гравців "Андерлехта", які не потрапили у заявку на гру, дивляться матч із глядацької трибуни. Мабуть, зовсім їм не весело сидіти серед фанатів "Шахтаря". Та ще й після двох голів "гірників".

На трибунах висить чимало синьо-жовтих прапорів. Також тут присутні стяги Польщі та Угорщини. Фанати із сусідніх країн регулярно приїжджають до Львова за великим футболом.

40- "Шахтар" здобув право на кутовий, але нічого з цього для себе не здобув. Так само, як і "Андерлехт" хвилиною раніше після стандарту

43- Эдуардо мав шанс забити ще у першому таймі третій гол, вийшовши сам на сам, але після другого його удару з гострого кута голкіпера підстрахували захисники, закривши порожні ворота

ПЕРЕРВА!

Після свистка на перерву один із тренерів "Андерлехта" щось активно пояснював Нахару.

Цікаво, що арбітри не пішли з поля, поки всі гравці не опинилися у підтрибуному приміщенні.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

Цікаво, що перед початком другого тайму капітан "Андерлехта" Прото зустрічав кожного гравця біля центральної лінії і підтримував. Попереду ще 45 хвилин матчу.

46- Заміна в "Шахтаря": Бернард замість Тайсона

49- Небезпечно! Дефур підступно пробив з-за меж штрафного, але П'ятов у стрибку рятує свою команду. Найнебезпечніший момент "Андерлехта" на цей момент

53- Перша жовта картка в матчі і для "Андерлехта": Кара Мбоджі за підкат сзаду проти Бернадра

62-- Ракицький з глибини поля зробив небезпечну передачу на Марлоса, але захисники впоралися з цією атакою

Да, активізувалися гравці "Андерлехта" в другому таймі, зовсім не схожі на тих безпорадних, що були в перші 45 хвилин. Чи пов'язано це з заміною Тайсона? Важко поки що сказати

67-Подвійна заміна в "Андерлехта": Конте замість Прата і Джурічіч замість Суареса

68-ГОЛ! Конте, не встигши вийти, з правого фланга навісив на дальню штангу, де Ашампонг головою замкнув цей навіс

23 621 — стільки глядачів прийшли сьогодні на матч

71-Небезпечно! Бернард після передачи Марлоса пробиває над поперечиною

74- Заміна в "Шахтаря": Нем замість Марлоса

74- Заміна в "Андерлехта": Тілеманс замість Баджі

79-ГОООООООООЛ! Едуардо! Після навісу з кутового Едуардо блискуче, майстерно під поперечину забиває третій м'яч

82- З вигідної позиції пробиває штрафний Срна, але кіпер просто рятує свою команду

86- Жовту картку отримав Мбоджі. Чому? Тому що не давали спокійно спати йому лаври Марадони і він вирішив після навісу Дефура рукою відправити м'яч у ворота П'ятова. Про результат ми вже сказали

88- Заміна в "Шахтаря": Дентіньо замість Едуардо

Дві хвилини від арбітра

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО! Що ж, було б краще, якби "Шахтар" не пропустив, але й ця перевага перед матчем-відповіддю - більш ніж солідна. Всім дякуємо за увагу, "Шахтареві" - остаточної перемоги, а вам усім - миру, добробуту і всього найкращого

Зараз ви читаєте новину «Ліга Європи. "Шахтар" - "Андерлехт" - 3:1». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua