четвер, 25 жовтня 2012 19:25

Ліга Європи. "Русенборг" - "Металіст" - 1:2

"Металіст" здобув вольову перемогу над "Русенборгом" ФОТО: metalist.ua

Доброго вечора, любі друзі! Зовсім скоро тиждень європейського футболу продовжить матч харківського "Металіста". Сьогодні команда зіграє проти норвезького гіганта "Русенборга" з Тронхейма у матчі третього туру групового етапу Ліги Європи.

Стартовий свисток португальського арбітра Олегаріу Бенкеренси прозвучить о 20:00 за київським часом. У прямому ефірі матч покаже телеканал "Футбол".

Після двох зіграних матчів "Металіст" ділить перше-друге місця з німецьким "Байєром". В обох по 4 очки. У "Русенборга" на один пункт менше. У віденського "Рапіда" поки нуль.

Відзначимо, що команда Мирона Маркевича протистоятиме не тільки "маленьким тролям", але й суворим погодним умовам. За прогнозами синоптиків у Тронхеймі падатиме сніг, а температура повітря опуститься до -2 С.

Склади команд:

"Русенборг": Ерлунд - Гамбоа, Дорсін, Регініуссен, Страннберг, Дочкал, Чібуйке, Свенссон, Діскеруд, Пріца, Ельюнуссі

Запас: Хансен - Реннінг, Хейланн, Іса, Сельнес, Іверсен, Фрейдхейм-Хольм

"Металіст": Горяїнов - Вільягра, Торсігльєрі, Папа Гуйє, Фініньо, Торрес, Хав'єр, Марлос, Бланко, Тайсон, Вілліан

Запас: Дишленкович - Обрадовіч, Шарпар, Ребенок, Крістальдо, Шелаєв, Едмар

Маркевич не може розраховувати на одного зі своїх ключових гравців - Соса зараз на лікарняному. Відзначимо, що у стартовому складі харків'ян вийшов один українець - голкіпер Олександр Горяїнов.

Команди вийшли на поле. Звучить гімн Ліги Європи.

"Have a nice game" - побажав капітанам команд Бенкеренса. Цікаво, що не тільки теплолюбиві гравці "Металіста" одягли рукавички.  Арбітри також не знехтували цими елементами гардеробу.

На 22-тисячному "Леркендалі" аншлагу не спостерігається. Приємно, що "Металіст" підтримує чимала група вболівальників з синьо-жовтими шарфами.

1 Команди грають червоним м'ячем. З центра поля його розіграли гості

6 "Русенборг" провів атаку лівим флангом, але до небезпечного моменту справа не дійшла. Гравець господарів заліз в офсайд.

11 "Маленькі тролі" атакували "Металіст" через правий фланг. Пріца відпасував на Чібуйке, але нігерієць не зміг дістатися до м'яча

15 Дочкал розім'яв Горяїнова дальнім ударом

18 Харків'яни не можуть підібратися до воріт Ерлунда. Господарі зупиняють їх перед власним штрафним майданчиком

26 Бланко не вдався удар по воротах "Русенборга". М'яч, напевне, залетів на другий ярус стадіону. Голкіпер господарів поки без роботи

29 Це вже веселіше. Тайсон пробив з кута штрафного майданчика. Ерлунд перевів м'яч на кутовий

34 Вілліан помилився з пасом на підступах до штрафного майданчика "Русенборга", а могло б бути гаряче

36 Пріца вийшов один на один з Горяїновим, але затримався з ударом і шведського нападника відтерли від м'яча

39 Чібуйке головою пробив в район дальньої штанги Ерлунда, м'яч пройшов повз ворота

45 Бенкеренса відправив команди на перерву. Арбітр нічого не додав до першого тайму

ПЕРЕРВА!

46 ГОЛ! Тарік Ельюнуссі відзначається в дебюті другого тайму. "Металіст" вперше пропускає у груповому етапі Ліги Європи. Нападник отримав пас від Чібуйке і перекинув Горяїнова. Є питання до захисника Папи Гуйє.

Відзначимо, що у перерві матчу Маркевич зробив одну заміну. Крістальдо вийшов замість Вілліана

52 Пріца пробивав у правий кут. Горяїнов вибив м'яч на кутовий

61 Удар Бланко заблокував футболіст "Русенборга"

67 Гамбоа пройшов флангом і навішував у штрафний майданчик. Горяїнов з другої спроби зафіксував м'яч у руках

71 Едмар міняє Бланко

75 Папа Гуйє дозволив Чібуйке небезпечно пробити з лінії штрафного майданчика по центру воріт Горяїнова. Капітан "Металіста" забрав м'яч у руки

76 Фрейдхейм-Хольм виходить на поле замість Чібуйке

80 ГОООООООООООЛ! Марлос переправив м'яч у ворота після прострілу Вільягри.

82 Крістальдо влучає у штангу воріт "Русенборга".

85 Перше попередження в матчі. Торсігльєрі зірвав атаку господарів

86 Бенкеренса виписує гірчичник Діскеруду. Американець порушив правила проти Тайсона

88 ГООООООООООООООЛ! Клейтон Шав'єр забив у правий кут воріт зі штрафного метрів з 30-ти.

90 Маркевич випускає Ребенка замість Марлоса

Все! "Металіст" переміг "Русенборг" - 2:1. В іншому матчі групи "Рапід" вдома пропустив чотири м'ячі від "Байєра" - 0:4.

Дякуємо, що були з нами. Тепер тримаємо кулами за "Дніпро", який сьогодні на рідному полі зіграє з італійським "Наполі".

Зараз ви читаєте новину «Ліга Європи. "Русенборг" - "Металіст" - 1:2 ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua