четвер, 17 лютого 2011 16:41

Ліга Європи. "Твенте" двома пострілами знищив "Рубін" у Москві

Сьогодні, 17 лютого, відбувся перший матч 1/16 Ліги Європи між казанським "Рубіном" і голландським "Твенте".

Із самої першої хвилини великий мороз на Лужниках давав про себе знати - і на трибунах було мінімум народу, і на полі футболісти не могли показати свою майстерність. Тому й небезпечних моментів довелося чекати досить довго, та й небезпечними їх можна назвати з великою натяжкою.

А от у другому таймі почала позначатися краща фізична готовність гостей. Якщо в першій половині матчу вони не сильно прагнули загрожувати воротам Арлаускаса, то тепер гравці "Твенте" заграли впевненіше, і вже захисникам господарів доводилося прикладати всі зусилля для того, щоб врятувати свої ворота.

Та ось тільки зусиль не вистачило - на 77-й хвилині Люк де Йонг головою після подачі кутового відкрив рахунок. Далі - гірше для "Рубіна". Завдяки все тому ж де Йонгу "Твенте" забив і другий гол - це Вісгерхоф відмінно зіграв на добиванні.

"Рубін" так і не зміг створити нічого путнього, знову не зміг забити і закінчив матч в огидному настрої - після домашньої поразки 0:2 вкрай важко буде розраховувати на щось хороше.