четвер, 01 жовтня 2009 22:37

Ліга Європи. "Брюгге" вириває нічию в "Тулузи" в доданий час

Бельгійський "Брюгге" зумів зачепитися за нічию у виїзному матчі проти французької "Тулузи", забивши рятівний гол на 4-й доданій хвилині - 2:2.

Справжнім героєм для гостей став Перішич, удар якого на 90+4 хвилині приніс команді Адрі Костера нічию.

Бельгійці першими відкрили раунок у поєдинку, коли на початку другого тайму відзначився Джозеф Акпала. Та буквально за 2 хвилини Сіссоко вирівняв становище, а наприкінці зустрічі Жіньяк, здалось, подарував господарям перемогу. Та у "Брюгге" був Перішич.

Ліга Європи

Груповий етап

2-й тур

Група J

Тулуза Францію - Брюгге Бельгыя - 2:2 (0:0, 2:2)

Голи: 0:1 - Акпала (52), 1:1 - Сіссоко (54), 2:1 - Жіньяк (84), 2:2 - Перішич (90).

ТУЛУЗА: Пеле, Конгре, Нункеу, Капуе, Мнбенге, Сірьєйс, Берсон, Паулу Машаду (Сукуна, 77), Дево (Сіссоко, 34), Жіньяк, Мансаре (Табану, 45).

БРЮГГЕ: Стайнен, Де Метс, Клуковскі, Хофкінс, Дерден (Дамане, 87), Оджіджа-Офоє, Герертс, Блондел (Дірар, 63), Перішич, Варгас, Акпала (Кумаа, 60).

Попередження: Блондел (20), Капуе (26), Берсон (50), Оджіджа-Офоє (86), Перішич (90).

За матеріалами Турнір, Sports.ru.

Зараз ви читаєте новину «Ліга Європи. "Брюгге" вириває нічию в "Тулузи" в доданий час». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua