четвер, 03 квітня 2014 00:34

Ліга Чемпіонів. "Реал" розгромив "Боруссію", ПСЖ дотиснув "Челсі"

Роналду бореться з Мхитаряном. Фото: reuters.com

У середу, 2 квітня, відбулися два перші чвертьфінальні матчі Ліги Чемпіонів.

На стадіоні "Сантьяго Бернабеу" в Мадриді "Реал " добився перемоги над дортмундською "Боруссією " з рахунком 3:0.

Перший гол у матчі відбувся вже на третій хвилині, коли Гарет Бейл вийшов один на один з Романом Вайденфеллером і катнув м'яч повз воротаря. На 27-й хвилині "вершкові" подвоїли перевагу: Іско з під двох суперників завдав точного удару в дальній кут. Остаточний результат встановив Кріштіану Роналду - на 57 -й хвилині португалець зблизився з голкіпером і вразив ворота . Ближче до кінця гри Роналду отримав пошкодження і був замінений.

Зустріч у відповідь між "Боруссією" і "Реалом" відбудеться в Дортмунді на стадіоні "Сігнал Ідуна Парк" 8 квітня.

В іншому матчі на стадіоні " Парк де Пренс " у Парижі ПСЖ на своєму полі обіграв "Челсі" - 3:1.

Рахунок в матчі був відкритий господарями на четвертій хвилині, коли Есекьель Лавессі метрів з 10 пробив у ближній лівий верхній кут, і м'яч від поперечини влетів у сітку воріт. Зрівняти рахунок гостям вдалося на 27-й хвилині: Еден Азар впевнено реалізував пенальті, призначений за фол Тьяго Сілви на Оскарі . Підсумковий результат зумовив гол, забитий у свої ворота Давидом Луїсом: на 61-й хвилині бразилець намагався вибити м'яч у бік, але влучив у ворота Петра Чеха. Остаточний рахунок встановив на третій компенсованій хвилині Хав'єр Пасторе. Останній отримав м'яч кутового прапорця на правому фланзі , переграв кількох гравців "Челсі" і з гострого кута пробив у ближній кут.

Відповідна гра між "Челсі" і "ПСЖ" відбудеться в Лондоні на "Стемфорд Брідж" 8 квітня.

Ліга чемпіонів

1/4 фіналу

Перші матчі

Реал Мадрид (Мадрид , Іспанія ) - Боруссія Д ( Дортмунд , Німеччина ) - 3:0

Голи: Бейл , 3 (1:0); Іско , 27 (2:0) ; Роналду , 57 (3:0).
Попередження: немає - Ройс , 18 ; Кель , 30 ; Гросскройц , 87 .

ПСЖ (Париж, Франція ) - Челсі (Лондон, Англія) - 3:1

Голи: Лавессі , 4 ( 1:0); Азар , 27 (1:1 , пен ) ; Луїс , 61 (2:1 , автогол ) ; Пасторе , 90 +3 (3:1).
Попередження: Алекс , 20 ; Мотта , 82 ; Кавані , 86 - Рамірес , 12 ; Вілліан , 32 ; Луїс , 86 .

Зараз ви читаєте новину «Ліга Чемпіонів. "Реал" розгромив "Боруссію", ПСЖ дотиснув "Челсі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua