четвер, 23 лютого 2012 08:59

Ліга Чемпіонів. 1/8 фіналу.Тимощук допоміг "Базелю" нокаутувати "Баварію"

"Марсель" в середу, 22 лютого, обіграв міланський "Інтер" у матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Матч, що проходив на домашньому стадіоні французького клубу, закінчився з рахунком 1:0 на користь господарів.

Єдиний гол був забитий на останніх секундах зустрічі. Його автором став ганський легіонер "Марселя" Андре Айю.

У другому матчі 1/8 фіналу, що відбувся в середу, швейцарський "Базель" виявився сильнішим за мюнхенську "Баварію" - 1:0. Валентин Штокер забив гол на 86-й хвилині зустрічі.

Матчі-відповіді пройдуть 13 березня в Мілані та Мюнхені. Як показав повтор, офсайдну лінію не витримав Анатолій Тимощук. Аналогічну помилку він зробив ще на 17 хвилині, але тоді "Базель", що називається, пробачив.

2011-12. Ліга Чемпіонів. Плей-офф. 1/8 фіналу.

"Базель" - "Баварія" 1:0 (0:0)

Голи: Штокер, 86 (1:0)

"Баварія": Нойер; Боатенг; Лам; Рафінья; Бадштубер; Тимощук; Роббен; Алаба; Кроос (Оліч, 89); Рібері (Мюллер, 71); Гомес

"Марсель" (Франція) - "Інтер" (Італія) - 1:0 (0:0)

Гол: Айю (90)

За матеріалами Лента.ру, Террикон

Зараз ви читаєте новину «Ліга Чемпіонів. 1/8 фіналу.Тимощук допоміг "Базелю" нокаутувати "Баварію" ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua