неділя, 19 лютого 2012 11:28

"Баварія" Тимощука не змогла забити "Фрайбургу"

У 22-му турі Бундесліги відбулися шість матчів.

Гладбахская і дортмундська "Боруссії" продовжили свої безпрограшні серії. На рахунку команди Фавра вже шість матчів без програшів, а на рахунку команди Клоппа - 16. Сьогодні дортмундці з мінімальною перевагою переграли берлінську "Герту". На 66-й хвилині матчу після навісу Блащиковські з лівого флангу Кевін Гросскройц з восьми метрів головою відправив м'яч у ворота берлінців.

Гладбахська "Борусія" після 15-ї хвилини виїзного матчу з "Кайзерслаутерном" вигравала з рахунком 2:0 - по голу забили Патрік Херманн і Хуан Аранго. Господарі намагалися відігратися, але змогли забити тільки один гол - у другому таймі відзначився Йессен.

Мюнхенська "Баварія" не змогла на виїзді обіграти "Фрайбург". Підопічні Хайнкеса не змогли виграти третій матч поспіль на виїзді. Таким чином, гладбахская "Боруссія" обігнала мюнхенців в турнірній таблиці.

Серед інших результатів відзначимо перемоги "Вердера" і "Байєра". Бременці змогли виграти вперше з 10 грудня, а леверкузенці - з 22 січня.

Завтра шанс наблизитися до трійки лідерів має "Шальке", який зіграє з "Вольфсбургом" на своєму полі.

Чемпіонат Німеччини, 22-й тур

"Герта" - "Боруссія Д" 0:1 (0:0)

Голи: Гросскройц, 66 (0:1)

"Фрайбург" - "Баварія" 0:0 (0:0)

"Гамбург" - "Вердер" 1:3 (0:2)

Голи: Марін, 9 (0:1); Трібулл, 45 (0:2); Петрич, 76 (1:2); Арнаутович, 86 (1:3)

"Нюрнберг" - "Кельн" 2:1 (1:0)

Голи: Ешвайн, 28 (1:0); Новакович, 66 (1:1); Пекхарт, 85 (2:1)

"Кайзерслаутерн" - "Боруссія М" 1:2 (0:2)

Голи: Херманн, 9 (0:1); Аранго, 14 (0:2); Йенсен, 63 (1:2)

"Байєр" - "Аугсбург" 4:1 (1:0)

Голи: Кісслінг, 25 (1:0); Чжа-Чол, 50 (1:1); Кастро, 60 (2:1); Кісслінг, 64 (3:1); Шюррле, 70 (4:1)

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" Тимощука не змогла забити "Фрайбургу"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua