неділя, 12 лютого 2012 11:46

Дві "Боруссії" і "Баварія" здобули домашні перемоги

У чемпіонаті Німеччини пройшли декілька матчів 21 туру.

"Штутгарт" здобув переконливу перемогу над "Гертою". Команда забила супернику 5 голів, залишивши свої ворота в недоторканності. Хет-трик оформив Харнік.

"Баварії" для перемоги над "Кайзерслаутерном" вистачило двох голів. Гомес відкрив рахунок на 7-й хвилині, а Мюллер подвоїв результат на 30-й.

"Майнц" міг заробити три очки в грі проти "Ганновера", але задовольнився лише нічиєю. Гості зрівняли рахунок за хвилину до кінця основного часу - 1:1.

Голи: Ібишевич, 24, Харнік, 28, 40, 59, Окадзакі, 31

"Баварія" - "Кайзерслаутерн" - 2:0 (2:0)

Голи: Гомес, 7, Мюллер, 30

"Майнц" - "Ганновер" - 1:1 (1:0)

Голи: Зідан, 7 - Собех, 89

"Боруссія" М - "Шальке" - 3:0 (3:0)

Голи: Ройс, 2, Ханке, 15, Аранго, 32

Зараз ви читаєте новину «Дві "Боруссії" і "Баварія" здобули домашні перемоги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua