понеділок, 30 травня 2011 12:38

Лідирують відразу чотири клуби: результати 11 туру РПЛ

За винятком поєдинку "Амкара" і "Волги", який пройде 30 травня, в російській Прем'єр-лізі відбулися матчі 11 туру.

Центральний відбувся у Санкт-Петербурзі, де "Зеніт" розгромив московський "Спартак" з рахунком 3:0. У першому таймі йшла щодо рівна гра, але удача посміхнулася господарям. На 35-й хвилині Федір Кудряшов сфолив у штрафній на Данко Лазович, і потерпілий реалізував пенальті, забивши свій сьомий гол у чемпіонаті.

Після перерви у всій красі постав Олександр Кержаков. Блискуче завершивши дві контратаки "Зеніту", форвард збірної Росії зняв всі питання про переможця. В обох випадках гравцеві асистував Данні. Таким чином, невський клуб перервав четирехматчевую безвиграшну серію і разом з ЦСКА, "Динамо" і "Анжі" влаштувався на вершині турнірної таблиці.

ЦСКА, у свою чергу, втратив шанс вийти в одноосібні лідери чемпіонату. У домашньому протистоянні з "Кубанню" армійці довго штурмували оборону суперника і в середині другого тайму все ж таки добилися свого. Томаш Нецід забив першим же дотиком після виходу на заміну. Гості врятувалися на 80-й хвилині - Сергій Давидов п'ятою відправив м'яч у сітку. Більш того, в компенсований час Краснодарці ледь не вирвали перемогу. Той же Давидов помчав один на один з воротарем, але пробив мимо.

Безкомпромісній вийшла зустріч в Самарі між "Крильямі Совєтов" і "Ростовом". До 37-й хвилині господарі програвали - 0:2. Влучними пострілами відзначилися Олександр Гацкан і Роман Адамов. Перед самою перервою Євген Савін ударом головою скоротив відставання, а на 55-й хвилині нападник оформив дубль - 2:2. Незважаючи на набране очко, самарський клуб залишився на останньому місці.

Недільну програму туру завершив поєдинок "Краснодар" - "Динамо". Гості добилися успіху завдяки голу Федора Смолова. На 80-й хвилині форвард здорово пробив з лінії штрафного. 1:0. Українець Андрій Воронін відіграв за "Динамо" весь матч.

Чемпіонат Росії, 11-й тур

Зеніт - Спартак - 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Лазович (36, пенальті), 2:0 - Кержаков (66), 3:0 - Кержаков (85).

Крилья Совєтов - Ростов - 2:2 (1:2, 1:0)

Голи: 0:1 - Гацкан (29), 0:2 - Адамов (37), 1:2 - Савін (45), 2:2 - Савін (55).

ЦСКА - Кубань - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Нецід (67), 1:1 - Давидов (80).

Краснодар - Динамо - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Смолов (80).

ДИНАМО: Шунін, Вілкшир, Ломіч, Фернандес, Гранат, Сапета, Дуймовіч, Самедов (Смолов, 59), Кураньї, Воронін, Кокорін.

Спартак Нальчик - Терек - 2:2 (1:2, 1:0)

Голи: 1:0 - Захіровіч (33), 1:1 - Маурісіо (38), 1:2 - Леандро (43, автогол), 2:2 - Концедалов (71).

Рубін - Томь - 4:1 (2:1, 2:0)

Голи: 1:0 - Рязанцев (7), 2:0 - Медведєв (32), 2:1 - Скобляков (38, пенальті), 3:1 - Нобоа (58), 4:1 - Натхо (76, пенальті) .

Локомотив - Анжі - 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 0:1 - Тагірбеков (47), 0:2 - Буссуфа (80), 1:2 - Сичов (90, пенальті).