вівторок, 15 грудня 2015 10:50

"Лестер" переміг "Челсі" і вийшов на перше місце в АПЛ: результати 16-го туру
16

"Лестер" здобув перемогу над лондонським "Челсі" у матчі 16-го туру чемпіонату Англії з футболу, повідомляє "Р-Спорт".

Зустріч, що пройшла у понеділок в Лестері, завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів. У складі переможців голи забили Джеймі Варді (на 34-й хвилині), для якого цей м'яч став 15-м у сезоні, і Ріяд Махрез (48). У гостей відзначився Лоїк Ремі (77).

"Лестер" набрав 35 очок і вийшов на перше місце у чемпіонаті Англії, "Челсі", чинний чемпіон країни, з 15 балами посідає 16-у сходинку, перебуваючи в одному очку від зони вильоту.

Футболісти "Борнмута" завдали поразки "Манчестер Юнайтед". Зустріч у Борнмуті закінчилася з рахунком 2:1 на користь господарів. Джуніор Станіслас вивів "Борнмут" вперед вже на 2-й хвилині, забивши прямим ударом з кутового. Маруан Феллайні на 24-й хвилині відновив рівність у рахунку, а на 54-й хвилині Джошуа Кінг забив переможний для "Борнмута" гол.

Суперник "Динамо" у Лізі чемпіонів "Манчестер Сіті" здолав "Суонсі". Гра в Манчестері закінчилася з рахунком 2:1 на користь господарів. "Манчестер Сіті" вигравав завдяки голу Вілфріда Боні на 26-й хвилині.

Але на 90-й "Суонсі" зрівняв рахунок зусиллями Бафетімбі Гоміса. Проте вже в компенсований час другого тайму гол Келечі Іхеаначо приніс перемогу "городянам".

Чемпіонат Англії

16-й тур

Лестер - Челсі 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 34 Варді, 2:0 - 48 Марез, 2:1 - 77 Ремі.

Лестер - Шмейхель, Сімпсон, Морган, Хут, Фукс, Марез (Інлер, 82), Дрінкуотер (Кінг, 17), Канте, Олбрайтон, Ульоа, Варді (Окадзакі, 88).

Челсі - Куртуа, Іванович, Зума, Террі (Фабрегас, 53), Аспілікуета, Рамірес, Матіч, Вілліан, Оскар (Ремі, 65), Азар (Педро, 31), Дієго Коста.

Попередження: Варді (46), Хут (50).

Норвіч - Евертон 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 15 Лукаку, 1:1 - 47 Хулахан.

Сандерленд - Вотфорд 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - 4 Ігало.

Крістал Пелас - Саутгемптон 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 38 Кабай.

Вест Хем - Сток Сіті 0:0 (0:0, 0:0)

Манчестер Сіті - Суонсі 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 26 Боні, 1:1 - 90 Гоміс, 2:1 - 90 Іхеаначо.

Манчестер Сіті - Харт, Санья, Отаменді, Мангаля, Кліши, Туре, Фернандіньо, Навас, Сілва (де Брюйне, 68), Стерлінг (Делф, 46), Боні (Іхеаначо, 84).

Борнмут - Манчестер Юнайтед 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 2 Станіслас, 1:1 - 24 Феллайні, 2:1 - 54 Кінг.

Манчестер Юнайтед - Де Хеа, Варела, Макнейр (Джонс, 90), Блінд, Бортуік-Джексон, Керрік, Феллайні (Пауелл, 74), Лінгард (Перейра, 31), Мата, Депай, Марсіяль.

Астон Вілла - Арсенал 0:2 (0:2, 0:0)

Голи: 0:1 - 8, пенальті Жиру, 0:2 - 38 Ремзі.

Арсенал - Чех, Бельєрін, Мертезакер, Кошельни, Монреаль, Фламіні, Ремзі, Кемпбелл (Гіббс, 64), Озіл (Чемберс, 86), Волкотт (Окслейд-Чемберлен, 64), Жиру.

Ліверпуль - Вест Бромвіч 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1:0 - 21 Хендерсон, 1:1 - 30 Доусон, 1:2 - 73 Ольссон, 2:2 - 90 Оріжі.

Ліверпуль - Міньоле, Клайн, Шкртел, Ловрен (Оріжі, 79), Морено, Хендерсон, Джан, Мілнер, Лаллана (Фірміно, 86), Бентеке, Коутіньйо (Айб, 72).

Тоттенхем - Ньюкасл 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - 39 Дайер, 1:1 - 74 Мітровіч, 1:2 - 90 Перес.

Зараз ви читаєте новину «"Лестер" переміг "Челсі" і вийшов на перше місце в АПЛ: результати 16-го туру». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua