четвер, 19 липня 2012 13:31

Легка атлетика. Українці завоювали золото і срібло на турнірі в Швейцарії

Олексій Сокирський метнув молот на 78,66 м. Фото: sportonline.ua

17 липня в Люцерні (Швейцарія) відбувся традиційний турнір з легкої атлетики європейської серії.

Українці зайняли два призових місця. Олексій Сокирський виграв змагання у метанні молота з результатом 78,66 м, випередивши олімпійського чемпіона Сіднея поляка Шимона Ціолковського (75,57).

Чемпіонка Європи -2012 у метанні списа Віра Ребрик була другою, відправивши снаряд на 61,04 м.

Перемогла володарка срібної медалі чемпіонату Європи - німкеня Христина Обергфоль (62,94), взявши реванш у українки.

Алейсей Сокирський та Віра Ребрик в складі збірної України виступлять на Олімпіде-2012 в Лондоні.

Зараз ви читаєте новину «Легка атлетика. Українці завоювали золото і срібло на турнірі в Швейцарії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua