неділя, 01 липня 2012 10:58

Українці завоювали ще п'ять медалей на ЧЄ з легкої атлетики

Марія Ремінь виграла золото в бігу на 200 м. Фото: 1tv.com.ua

У п'ятницю, 29 червня, в Гельсінкі пройшов четвертий день Чемпіонату Європи з легкої атлетики, який приніс Україні ще одне золото і чотири срібла.

У фіналі жіночої двохсотметрівки золото завоювала Марія Ремінь (23.05), срібло - Христина Стуй (23.17), а бронзу взяла француженка Міріам Сумар (23.21), позбавивши медалі ще одну українку Вікторію П'ятаченко (23.25).

У семиборстві срібло виграла Людмила Йосипенко (6387 очок), поступившись тільки француженці Іде Антуанетт Нана Джиму (6544 очки) і випередивши латишку Лауру Ікаунече (6335 очок).

У секторі для потрійного стрибка срібло взяв Шериф Ель-Шериф. Син українки і суданця "полетів" на 17 м 28 см, поступившись лише італійцю Фабріціо Донато (17 м 63 см) і обігравши білоруса Олексія Цапіка (16 м 97 см).

У забігу на 3000 м з перешкодами срібло завоювала Світлана Шмідт. 22-річна спортсменка подолала дистанцію за 9:33.03, відставши від туркені Гюльчан Мінгір (9:32.96) і випередивши німкеню Антьє Мелднер-Шмідт (9:36.37).

Після чотирьох днів в активі збірної України 3 золота, 7 срібних медалей та 3 бронзи.

З набором в 13 медалей Україна йде четвертою у медальному заліку, поступаючись лише Росії (4 +4 +5), Німеччині (4 +3 +2) і Франції (4 +1 +4), а за кількістю балів за місця у фіналах - другий (115), поступаючись Росії (122) і випереджаючи Німеччину (114).

У третій день змагань представники Українці завоювали два золота та дві бронзи.

Зараз ви читаєте новину «Українці завоювали ще п'ять медалей на ЧЄ з легкої атлетики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua