вівторок, 18 серпня 2009 10:18

Легка атлетика. Кревсун пройшла у фінал ЧС у Берліні

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в Берліні відбулись півфінали в бігу на 800 м серед жінок. Юлія Кревсун посіла в своєму забігу друге місце і вийшла у фінал. В іншому забігу шостою стала Тетяна Петлюк, яка вибула з подальших змагань.

У півфіналі на 800 м серед жінок відбулись три забіги. По дві перші спортсменки з кожного забігу плюс дві спортсменки з найкращим часом були відібрані до фіналу.

Юлія Кревсун стала другою у своєму забігу і завоювала путівку до фіналу. Два кола українка пробігла за 1:59.38. Це третій час з усіх, які були показани у півфінальних забігах.

Кревсун входить до вісімки найкращих у світі другий рік поспіль. Нагадаємо, на Олімпіаді в Пекіні українка у фіналі на 800 м посіла сьоме місце.

На жаль, скласти компанію Кревсун у вирішальному забігу не зможе Тетяна Петлюк. Срібна призерка зимового ЧС-2008 у другому півфінальному забігу лідирувала після першого кола, однак на фініші була лише шостою з результатом 2:00.90.

Фінал бігу на 800 м відбудеться 19 серпня о 22:35 за київським часом.

Легка атлетика. ЧС. Берлін (Німеччина). 17 серпня

Жінки. 800 м. Півфінали

1-й забіг

1. Марія Савінова (Росія) - 1:59.30.

2. Юлія Кревсун (Україна) - 1:59.38.

2-й забіг

... 6. Тетяна Петлюк (Україна) - 2:00.90.

Турнір

Зараз ви читаєте новину «Легка атлетика. Кревсун пройшла у фінал ЧС у Берліні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua