понеділок, 22 червня 2009 18:26

Українські легкоатлети здобули три "золота" на командному чемпіонаті Європи

Автор: фото: REUTERS/Jose Manuel Ribeiro
  Українка Юлія Кревсун показала найкращий результат сезону в світі на дистанції 800 метрів

Першого дня на командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики в португальській Лейрії три золоті нагороди здобули українці — Юрій Кримаренко, Наталя Семенова та Юлія Кревсун.

Кревсун показала на фінішній дистанції 800 м найкращий результат сезону у світі — 1:58.62, покращивши своє попереднє досягнення з Кубка України на понад п"ять десятих секунди.

Першу офіційну перемогу після тріумфу на чемпіонаті світу 2005 року в секторі для стрибків у висоту здобув Юрій Кримаренко. У Лейрії представник Бердичева показав свій найкращий результат нинішнього сезону 2 м 31 см і за спробами переміг чеха Ярослава Бабу та росіянина Олександра Шустова.

Наталя Семенова виграла в змаганнях метальниць диску. ЇЇ друга спроба виявилася найуспішнішою — снаряд полетів на 61 м 58 см.

Зараз ви читаєте новину «Українські легкоатлети здобули три "золота" на командному чемпіонаті Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua