пʼятниця, 22 серпня 2008 11:46

Легка атлетика. Італієць переміг в ходьбі на 50 кілометрів

Італієць Алекс Швацер виграв золоту медаль Олімпійських ігор в ходьбі на 50 кілометрів. Австралієць Джаред Таллент отримає срібну медаль, а російський легкоатлет Денис Ніжегородов - бронзу.

Росіянин довгий час йшов в групі лідерів, але на останніх 10 кілометрах дистанції його випередили Алекс Швацер і Джаред Таллент, який отримав срібло.

Шварцер виграв золоту медаль з результатом 3 години, 37 хвилин і 9 секунд, встановивши новий олімпійський рекорд. Таллент відстав від чемпіона більш ніж на дві хвилини. Зазначимо, що ще за десять кілометрів до фінішу Швацер, Таллент і Ніжегородов показували один час.

Таким чином, олімпійський турнір зі спортивної ходьби завершено, повідомляє Lenta.ru

Зараз ви читаєте новину «Легка атлетика. Італієць переміг в ходьбі на 50 кілометрів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua