пʼятниця, 21 березня 2008 20:04

Кваша завоював свою другу медаль на ЧЄ з водних видів спорту

У фіналі стрибків з 3-метрової вишки Ілля Кваша сьогодні зайняв 2 місце і завоював срібну медаль. Ілля реально претендував на золоту медаль, адже після чотирьох стрибків він був лідером змагань, але в двох завершальних стрибках Кваша, виконуючи складні елементи, помилився, і пропустив на 1 місце росіянина Дмитра Саутіна.

Чемпіон Європи-2008 в стрибках з метрового трампліна, Кваша сьогодні завоював в Ейндховені свою другу медаль. Зазначимо, що українець раніше завоював олімпійську ліцензію саме в індивідуальних стрибках з 3-метрової вишки, а сьогодні він зайвий раз довів, що здатний в серпні втрутитися в боротьбу за високі результати.

Трамплін, 3 м
1. Саутін (Росія) - 493,70 балу
2. Кваша (Україна) - 468,70
3. Пухакка (Фінляндія) - 441,80

Наш спорт
Зараз ви читаєте новину «Кваша завоював свою другу медаль на ЧЄ з водних видів спорту». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua