неділя, 13 вересня 2009 09:38

Кубок України. Визначилися всі чвертьфіналісти турніру

У суботу пройшли матчі 1/8 фіналу Кубка України. Згідно регламенту, ця стадія не передбачає повторних поєдинків, тому вчтора визначилися всі учасники чвертьфіналу.

Матч "Металіст" - "Динамо" закінчився з рахунком 0:1. Відзначимо, що і в решті поєдинків результат був вирішений в основний ігровий час.

З п"яти представників нижчих дивізіонів, які дійшли до 1/8 фіналу, подальший шлях продовжить лише одна команда - луцька "Волинь". Підопічні Віталія Кварцяного зуміли вирвати на своєму полі перемогу над криворізьким "Кривбасом" - 2:1. Схожі проблеми представникові прем"єр-ліги в особі "Дніпра" приніс і "Фенікс-Іллічівець", проте тут вирішальний м"яч з пенальті на 87-ій хвилині зустрічі забили дніпропетровці - 2:1.

Практично без шансів поступилися: "Єдність" - "Шахтареві" (1:3), алчевськая "Сталь" - "Оболоні" (0:3), і "Кримтеплиця" - запорізькому "Металургові" (1:2). Ще в двох матчах 1/8 фіналу стосунки з"ясовували представники Прем"єр-ліги. Плодовитим на голи виявився поєдинок в Сімферополі, де "Таврія" обіграла "Іллічівець" з рахунком 4:2. Ну, а в Донецьку "Металург" узяв гору над "Карпатами" - 2:1.

Таким чином, у чвертьфінал Кубка України вийшли: "Динамо", "Шахтар", "Дніпро", "Оболонь", "Металург" З, "Таврія", "Металург" Д і "Волинь". Жеребкування 1/4 фіналу відбудеться наступного тижня.

Кубок України

1/8 фіналу

Єдність - Шахтар - 1:3 (0:1)

Голи: 0:1 – Ракицький (44), 0:2 - Кравченко (50), 1:2 - Наконечний (55), 1:3 - Гладкий (84)

Сталь - Оболонь - 0:3 (0:2)

Голи: 0:1 - Онисько (5), 0:2 - Куценко (27), 0:3 - Мироніченко (90).

Фенікс-Іллічівець - Дніпро - 1:2 (1:1)

Голи: 1:0 - Бобух (10), 1:1 - Гоменюк (28), 1:2 - Селезньов (85, пенальті).

Металург Донецьк - Карпати - 2:1 (2:0)

Голи: 1:0 - Фабіньо (18), 2:0 - Дімітров (24, пенальті), 2:1 - Батіста (87).

Таврія - Іллічівець - 4:2 (1:0)

Голи: 1:0 - Ковпак (43), 2:0 - Платон (51), 3:0 - Гігіадзе (58, пенальті), 3:1 - Касян (65), 4:1 - Платон (80), 4:2 - Ліма (85).

Волинь - Кривбас - 2:1 (1:0)

Голи: 1:0 - Олівейра (6), 1:1 - Бартуловіч (67, пенальті), 2:1 - Піщур (83, пенальті).

Кримтеплиця - Металург Запоріжжя - 1:2 (0:0)

Голи: 0:1 - Алозі (72), 0:2 - Польовий (78), 1:2 - Кучеренко (90+3).

Металіст - Динамо Київ - 0:1 (0:1)

Гол: 0:1 - Зозуля (17).

Вилучення: Маграо (90+2).

За матеріаламии Динамо Киев от Шурика, Sports.ru.

Зараз ви читаєте новину «Кубок України. Визначилися всі чвертьфіналісти турніру». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua