неділя, 30 січня 2011 16:32

Кубок Англії. "Арсенал" насилу переграв команду Першої ліги

Лондонський "Арсенал" у другому раунді поспіль створив собі труднощі і потім почав їх героїчно долати. Нагадаємо, що на попередньому етапі Кубка Англії "каноніри", приймаючи на своєму полі "Лідс", лише на останній хвилині уникнули поразки, "дотиснувши" суперника вже в переграванні.

Сенсація мало не сталася і в сьогоднішньому матчі проти "Хаддерсфілда", що виступає в Першій лізі англійського футболу. Досить швидко відкривши рахунок, підопічні Арсена Венгера перед самою перервою опинилися в меншості, а в середині другого тайму дозволили супернику відновити рівновагу - 1:1.

І лише за чотири хвилини до фінального свистка Сеск Фабрегас, реалізувавши пенальті, позбавив "Арсенал" необхідності провести ще одне перегравання.

Кубок Англії

"Арсенал" - "Хаддерсфілд" - 2:1 (1:0)

Голи: Бендтнер, 21 (1:0), Лі, 66 (1:1), Фабрегас, 86-пен (2:1).

Вилучений Скілачі, 42.

За матеріалами Террикон

Зараз ви читаєте новину «Кубок Англії. "Арсенал" насилу переграв команду Першої ліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua