середа, 08 лютого 2017 22:26

Коноплянка забив через 8 хвилин після виходу на заміну

Атакуючий півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка у матчі кубка Німеччини проти "Зандхаузена" вийшов на поле в середині другого тайму і записав на свій рахунок забитий м'яч.

Востаннє українець виходив у стартовому складі "гірників" ще у кінці грудня. Після паузи в чемпіонаті він випав з основної обойми команди. У другому колі Євген лише двічі з'являвся на полі під завісу матчів проти "Інгольштадта" (1:0) та "Айнтрахта" (0:1).

Сьогодні на поле Коноплянка вийшов на 63-й хвилині, замінивши Даніеля Каліджурі. До цього часу його команда вела у три м'ячі, однак майже відразу пропустила.

Євген встановив остаточний рахунок на 71-й хвилині, вразивши ворота Марко Кналлера. Українець виявився першим на добиванні після удару Хеведеса головою і сейву голкіпера "Зандхаузена".

Це вже шостий гол вихованця "Дніпра" у складі "Шальке" у всіх турнірах.

Коноплянка перейшов у "Шальке" влітку минулого року на правах оренди з "Севільї".
Зараз ви читаєте новину «Коноплянка забив через 8 хвилин після виходу на заміну». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua