субота, 16 вересня 2017 19:03

Коноплянка вийшов зі старту в переможному матчі проти "Вердера"

Коноплянка зіграв проти "Вердера" більше години. Фото: twitter.com

У Бремені, в рамках 4-го туру Бундесліги зустрічалися місцевий "Вердер" і "Шальке". Поєдинок завершився вольовою перемогою гостей, 2:1.

Рахунок відкрили господарі на 20-й хвилині, відзначився Сане. Але через дві хвилини Вельковіч забив автогол. Вирвати перемогу "Шальке" вдалося на 83-й хвилині, відзначився Горетцка.

Півзахисник збірної України Євген Коноплянка з'явився на поле зі стартових секунд. Замінений був у другому таймі на 61-й хвилині: замість нього вийшов Ді Санто.

Вердер - Шальке-04 1:2

Голи: Сані, 20 - Вельковіч, 22 (автогол), Горетцка, 83.

Вердер: Павленка - Гебре Селассіє (Хайрович, 84), Бауер, Сане, Вельковіч, Аугустінссон - Кайнц, Ділейні, Еггештайн - Бартельс, Крузе (Бельфоділь, 19).

Шальке: Ферманн - Керер, Стамбулі (Набіль Бенталєб, 46), Налдо, Настасіч, Очипка - Горетцка, Даніель Каліджурі - Харит (Емболо, 80), Бюргшталлер, Коноплянка (Ді Санто, 61).

В минулому турі Євген Коноплянка відіграв увесь матч проти "Штутгарта".

Зараз ви читаєте новину «Коноплянка вийшов зі старту в переможному матчі проти "Вердера"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua