субота, 21 жовтня 2017 11:57

Коноплянка не реалізував стовідсотковий момент в матчі проти "Майнца"
6

"Шальке" на своєму полі обіграв "Майнц" - 2:0

"Шальке" на своєму полі без проблем обіграв "Майнц" (2:0) у стартовому матчі 9-го туру чемпіонату Німеччини.

Перший м'яч гельзенкірхенці забили на 13-й хвилині. Гвідо Бургшталлер відмінним пасом вивів Леона Горецку один на один з Рене Адлером, а хавбек "Шальке" спокійно перекинув голкіпера.

А на 74-й хвилині Бюргшталлер відзначився і сам. Після подачі з кутового м'яч заметушився по карній зоні і австрійський форвард забив його у ворота з кількох метрів.

Український півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка почав гру на лаві запасних, а на 68-й хвилині змінив Франко Ді Санто. На 75-й хвилині у вихованця "Дніпра" був забійний шанс для того, щоб забити свій другий гол в сезоні бундесліги. Він обікрав захисника "Майнца" і опинився прямо перед воротами, але м'яч звалився з ноги і пролетів повз ворота.

Шальке-04 - Майнц 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 13 Горетцка, 2:0 - 74 Бюргшталлер.

Шальке-04 - Ферманн, Стамбулі, Налдо, Керер, Каліджурі, Горетцка, Майер, Харит (Коке, 89), Очіпка, Ді Санто (Коноплянка, 68), Бюргшталлер (Резе, 84).

Попередження: Налдо (22), Коке (90), Каліджурі (90).

"Шальке" набрав 16 очок і піднявся на четверте місце. "Майнц" з десятьма пунктами залишається на десятій позиції.

У наступному турі "Шальке" чекає домашня гра з "Вольфсбургом", а "Майнц" прийме "Айнтрахт".

Зараз ви читаєте новину «Коноплянка не реалізував стовідсотковий момент в матчі проти "Майнца"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua