субота, 14 жовтня 2017 19:02

Коноплянка зіграв 25 хв в матчі "Шальке" із суперником "Зорі"
4

“Шальке” обіграло “Герту”з рахунком 2:0

Найближчий суперник "Зорі" по Лізі Європи "Герта" на своєму полі програла "Шальке" українцеві Євгену Коноплянці (0:2) у матчі 8-го туру бундесліги.

Вирішальним у матчі вийшов епізод, що стався на 44-й хвилині. Півзахисник "Герти" Генки Харагуті пішов у дуже грубий підкат проти Гвідо Бюргшталлера і заробив червону картку.

У меншості берлінці повністю віддали перевагу "кобальтовим", що вилилося в два пропущених м'ячі. Спочатку Леон Горецька забив з пенальті. Ближче до завершення гри Бюргшталлер реалізував вихід один на один.

Український півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка почав гру на лаві запасних, а на 67-й хвилині замінив Аміна Харіта.

За свої 25 хвилин на полі Коноплянка отримав оцінку 6.32 від WhoScored. Євген 17 разів торкнувся м'яча, віддав одну загострюючу передачу і жодного разу не пробив по воротах.

Це лише другий матч у поточному сезоні, який українець починає не в основі. Першим був матч проти "Баварії".

У попередніх 7 турах 28-річний хавбек відзначився одним голом.

Герта - Шальке-04 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - 54, пенальті Горетцка, 0:2 - 78 Бюргшталлер.

У четвер, 19 жовтня, "Герта" у Львові битиметься з "Зорею" у матчі 3-го туру групового етапу Ліги Європи.

Зараз ви читаєте новину «Коноплянка зіграв 25 хв в матчі "Шальке" із суперником "Зорі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua