понеділок, 12 березня 2012 18:23

Команда українських шпажисток стала другою на етапі КС у Барселоні

Яна Шемякіна

У Барселоні (Іспанія) відбувся етап Кубка світу з фехтування на шпагах серед жінок.

У командному турнірі українки у чвертьфіналі здолали китаянок (41:40), у півфіналі перемогли угорок (45:43), а у фінальній дуелі поступилися румункам (39:45) і посіли друге місце. Призову трійку замкнули росіянки.

В особистому турнірі українка Яна Шемякіна дійшла до чвертьфіналу, де програла одним уколом румунці Сімоні Герман (14:15), посівши у підсумку п'яте місце. Перше місце виборола румунка Ана Бранза, вигравши у фіналі у своєї співвітчизниці Сімони Герман (15:11).

Етап Кубка світу. Барселона (Іспанія), 9-11 березня