понеділок, 12 березня 2012 11:28

Ольга Харлан перемогла на турецькому етапі КС з фехтування

В Антальї (Туреччина) відбувся етап Кубка світу з фехтування на шаблях серед жінок. В особистій першості перемогла українка Ольга Харлан.

У півфіналі Ольга розгромила дворазову олімпійську чемпіонку американку Маріель Загуніс (15:6), а фінальну дуель без проблем виграла у Жи Ен Кім з Південної Кореї.

Третє місце розділили американка Маріель Загуніс та італійка Джіойя Марцокка.

У командному турнірі українські шаблістки зайняли третє місце. Перемогли росіянки, вигравши у фіналі в американок (45:34).

Фехтування. Етап Кубка світу. Анталья (Туреччина), 9-11 березня

Жінки. Шабля. Індивідуальна першість.

1. Ольга Харлан (Україна)
2. Жи Ен Кім (Південна Корея)
3. Маріель Загуніс (США) і Джіойя Марцокка (Італія)

3. Україна

Зараз ви читаєте новину «Ольга Харлан перемогла на турецькому етапі КС з фехтування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua