неділя, 16 жовтня 2011 10:48

Фехтування. Українські шаблістки виграли командне "срібло" ЧС

Учора, 15 жовтня, в Катанії (Італія) на чемпіонаті світу з фехтування відбувся жіночий командний турнір з фехтування на шаблях.

Збірна України у складі Олени Хомрової, Галини Пундик, Ольги Харлан та Ольги Жовнір стала срібним призером, поступившись у фіналі чемпіонкам світу - росіянкам 43:45.

Українки п'ять поєдинків виграли і чотири програли: Ольга Харлан виграла всі три своїх поєдинку, Олена Хомрова - два виграла і один програла Юлії Гавриловій, Галина Пундик - обидва програла, Ольга Жовнір програла Софії Великій.

У поєдинку за бронзу американки перемогли шаблісток з Азербайджану - 45:40.

Фехтування. Чемпіонат світу. Катанія (Італія), 15 жовтня

Жінки. Шабля. Команди.

1. Росія (Катерина Дьяченко, Софія Велика, Юлія Гаврилова, Діна Галіакбарова)

2. Україна (Олена Хомрова, Галина Пундик, Ольга Харлан, Ольга Жовнір)

3. США (Маріель Загуніс, Дагмара Возняк, Ібтіхай Мохаммад, Дар'я Шнейдер)

Зараз ви читаєте новину «Фехтування. Українські шаблістки виграли командне "срібло" ЧС». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua