понеділок, 18 липня 2011 13:33

Українські шаблістки вибороли срібло на ЧЄ з фехтування

17 липня в британському Шеффілді завершився четвертий день чемпіонату Європи з фехтування. Відбулися фінали у командних змаганнях шаблісток і рапіристів.

Квартет українських шаблісток у складі Ольги Харлан, Олени Хомрової, Галини Пундик та Ольги Жовнір завоювали срібло, поступившись у фіналі збірній Італії з рахунком 43:45.

Зазначимо, що збірна Росії, яка була суперницею українок у фіналах Чемпіонатів Європи в 2009 і 2010 роках у цей раз задовольнилася бронзою. У півфіналі росіянки зненацька з великим розривом - 32:45 поступилися італійкам. А в поєдинку за третє місце перемогли француженок 45:26.

На шляху до срібних нагород українки у чвертьфіналі перемогли збірну Німеччини (45:33), а в півфіналі виграли у Франції (45:36).

У фіналі командного турніру рапіристів італійці розгромили французів - 45:28. Росіяни виграли бронзу.

Нагадаємо, збірна України у складі Ростислава Герцика, Клода Юнеса, Андрія Погребняка й Богдана Гуриненка посіла десяте місце, поступившись в 1/8 фіналу Ізраїлю (43:45). У турнірі за 9-12 місця українці виграли у Ірландії (45:37), далі перемогли Угорщину (45:20) і в зустрічі за дев'яте місце поступилися білорусам (39:40).