середа, 16 серпня 2017 10:59

Команда Руслана Ротаня програла матч Ліги чемпіонів

Руслан Ротань вийшов у стартовому складі "Славії" і був замінений на 72-й хвилині

"Славія" на виїзді поступилася АПОЕЛа (0:2) у першому матчі плей-оф Ліги чемпіонів.

АПОЕЛ забив обидва голи в перші 10 хвилин гри. Спочатку Ігор Де Камарго замкнув подачу з кутового, а потім блискуче перекинув воротаря ударом здалеку Ефтатіос Алонефтіс.

У "Славії" був хороший шанс відігратися у другому таймі, але Йозеф Хушбауер його не реалізував.

Українець Руслан Ротань вийшов у стартовому складі пражан і був замінений на 72-й хвилині. На той час у його пасиві була жовта картка.

Матч-відповідь між командами пройде 23 серпня у Празі.

Зараз ви читаєте новину «Команда Руслана Ротаня програла матч Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua