середа, 24 червня 2020 10:18

Клуб Петряка переграв "Ференцварош"

Іван Петряк провів не надто вдалий сезон в Угорщині. Фото "Фехервар"

У рамках 32-го туру Вищої ліги Угорщини "Ференцварош" тренера Сергія Реброва, що достроково став чемпіоном Угорщини, програв на виїзді "Фехервару", за який грає український півзахисник Іван Петряк.

Ребров не вніс до заявки на матч опорного півзахисника Ігоря Харатіна, а Олександр Зубков залишився в запасі.

Очолюваний Хуаном Каррільо "Фехервар" з початку матчу мав велику територіальну перевагу, забезпечувати яку йому допомагав на правому фланзі атаки Петряк. Українець віддав кілька гострих передач, а на 56-й хвилині м'яч після його удару зачепив руку захисника, але рефері не побачив в цьому моменті пенальті. На 75-й хвилині матчу Івана замінили.

"Фехервару" вдалося перемогти завдяки удару Роланда Юхаса з пенальті на 45-й хвилині.

Перевага "Фехервара" було настільки великою, що різниця в ударах по воротах склала 22:7, з яких у ворота – 8:3.

"Ференцварош" достроково став чемпіоном, "Фехервар" - другий і тепер виступатиме в кваліфікації Ліги Європи.

Зараз ви читаєте новину «Клуб Петряка переграв "Ференцварош"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua