неділя, 26 вересня 2010 17:26

Київське дербі закінчилось перемогою "Динамо"

Київське "Динамо" у столичному дербі зуміло перемогти "Арсенал" - 3:2.

Останні матчі "Динамо" і "Арсеналу" завжди були цікаві і багаті на голи. Не став виключенням і цей поєдинок. Хоча початок був за командою Валерія Газзаєва. Два швидкі голи динамівців Гусєва на восьмій хвилині та Мілевського на 26 хвилині мали зняти всі питання.

Але Максим Шацьких повернув інтригу в матчі. Саме після його голу "Арсенал" заграв цікавіше. Хоча у "Динамо" моментів для взяття воріт було більше. І Ярмоленко справедливо забив третій гол, у ворота "Арсеналу". Але на цьому парад голів не закінчився і останнє слово було таки за "канонірами".

Старгородський за три хвилини до кінця матчу скорочує відрив до 3:2. На більше в "Арсеналу" не вистачило ні часу, ні майстерності.

"Динамо" - "Арсенал" - 3:2

Голи: Гусєв, 8, Мілевський, 26, Ярмоленко, 84 - Шацьких, 62, Старгородський, 87

"Динамо": Бойко, Єрьоменко, Михалик, Юссуф, Ель Каддурі, Вукоєвич, Гусєв (Бетао), Нінкович, Ярмоленко, Шевченко, Мілевський

"Арсенал": Погорілий, Єщенко, Шершун, Матюхін, Симоненко (Шоава), Грицай (Міколюнас), Богданов, Старгородський, Лугачов (Закарлюка), Шацьких, Мазілу
За матеріалами Турнир
Зараз ви читаєте новину «Київське дербі закінчилось перемогою "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua