четвер, 18 лютого 2010 09:23

Китайська спортсменка встановила два олімпійські рекорди за день

Жіночі змагання з шорт треку на дистанції 500 метрів на Іграх-2010 виграла володарка світового і олімпійського рекорду китаянка Ван Мен. Вона прийшла до фінішу через 43,048 секунд, повідомляє офіційний сайт Олімпіади.

Таким чином, спортсменка принесла своїй збірній друге золото зимових Ігор і стала дворазовою олімпійською чемпіонкою.

Срібло дісталося канадці Маріанн Сіна-Желе, а третє місце зайняла представниця італійської збірної Аріанне Фонтані.

Примітно, що розіграш медалей в заїзді на 500 метрів був тимчасово припинений, коли після старту на треку впали дві канадські спортсменки - Маріанн Сіна-Желе і Джесіка Грегг. Організатори привели доріжку в порядок, і змагання поновилися.

Незадовго до старту 24-річна Ван Мен заявила, що обов"язково стане олімпійською чемпіонкою Ванкувера, оскільки в даний час у неї немає конкуренток. Декількома годинами раніше представниця збірної Китаю встановила два олімпійські рекорди поспіль.

У 1/4 фіналу представниця збірної КНР показала результат 43,284 секунд, а в півфінальних заїздах поліпшила це досягнення, подолавши дистанцію за 42,985 секунд.

У 2006 році, на зимових Іграх в Турині китайська спортсменка завоювала три нагороди різного гатунку- на 500 метрах вона взяла золото, на дистанції 1000 метрів стала другою, а на 1500 метрів виграла бронзу.