понеділок, 16 серпня 2021 12:41

Китай оголосив себе переможцем Олімпіади

Олімпійські ігри перенесли на рік через пандемію коронавірусу. Фото: REUTERS

У Китаї вважають, що їхня збірна перемогла на Олімпіаді в Токіо.

Китайці збільшили свій медальний залік, додавши нагороди, здобуті Гонконгом і Тайванем, повідомляє "24 канал".

Китай посів друге місце в загальному медальному заліку Олімпійських ігор-2020. Однак із такими підсумками китайці не згодні та вдалися до хитрих підрахунків.

Місцеві ЗМІ збільшили свій медальний залік нагородами, які здобули представники Гонконгу й Тайваню. Хоча ці території вважаються китайськими, але спортсмени виступали осібно.

Гонконг і Тайвань принесли б Китаю ще три золотих, шість срібних і дев'ять бронзових нагород, що дало б нагоду б обійти США.

Українські олімпійці здобули 19 нагород - одну золоту, шість срібних і 12 бронзових. Автором єдиної перемоги України в Токіо став борець греко-римського стилю Жан Беленюк.

Зараз ви читаєте новину «Китай оголосив себе переможцем Олімпіади». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua