неділя, 04 квітня 2021 15:04

Кенійська бігунка встановила світовий рекорд

Раніше Чепнгетич перемагала в марафоні. Фото: Reuters

Кенійська легкоатлетка Рут Чепнгетич встановила новий світовий рекорд у напівмарафоні, який пройшов в Стамбулі (Туреччина).

Як повідомляє пресслужба Міжнародної федерації легкої атлетики (World Athletics), 26-річна бігунка фінішувала з результатом 1 година 04 хвилини 02 секунди.

Чепнгетич пробігла на 29 секунд швидше попереднього світового рекорду, який в минулому році встановила ефіопка Абабель Єшанех.

Рут Чепнгетич виграла чемпіонат світу 2019 року в марафоні.

Серед чоловіків переможцем стамбульського напівмарафону став кенієць Кібівотт Канді (59.35)

Нещодавно українка Ярослава Магучіх виграла чемпіонат Європи з стрибків у висоту. У жовтні минулого року вона була другою на чемпіонаті світу. Лише за спробами Ярослава поступилася росіянці Марії Ласіцкене.

Зараз ви читаєте новину «Кенійська бігунка встановила світовий рекорд». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua