субота, 10 листопада 2007 16:01

Канадський ковзаняр установив світовий рекорд на найкоротшій дистанції

Канадець Джеремі Уотерспун став новим рекордсменом світу на дистанції 500 метрів у швидкісному бігу на ковзанах, передає AFP.

У Солт-Лейк Сіті, де стартував перший етап Кубка світу, Уотерспун закінчив цю дистанцію за 34,03 секунд, підкоривши колишнє світове досягнення корейця Лі Гю Хека, встановлене також у Солт-Лейк Сіті 9 березня. Тоді корейський ковзаняр показав результат 34,20 секунд.

Уотерспун, чотириразовий чемпіон світу в спринті, минулого сезону не показував високих результатів. Після Ігор-2006 у Туріні, де він зайняв тільки дев"яте місце, канадець більше року приділив тому, щоб знову вийти на пік спортивної форми.

За словами Уотерспуна, під час дистанції головним завданням для нього було точно вийти з першого віражу, з чим він справився.

Зараз ви читаєте новину «Канадський ковзаняр установив світовий рекорд на найкоротшій дистанції». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua