середа, 07 травня 2008 10:07

Канадці обіграли американців: результати чемпіонату світу з хокею

У матчі за перше місце в групі В на попередньому етапі чемпіонату світу з хокею господар турніру збірна Канади завдала поразки команді США з рахунком 5:4. Вирішальну шайбу форвард канадців Дені Хітлі закинув за 47 секунд до закінчення основного часу матчу.

У цій зустрічі ігровою перевагою впродовж всього матчу володіла збірна США, проте до 18-ої секунди другого періоду рахунок був 3:0 на користь команди Канади. Першу шайбу в грі закинув канадський захисник Брент Бернс на 9-ій хвилині, а за десять секунд до першої перерви Хітлі довів перевагу своєї команди до двох шайб.

На самому початку другої 20-хвилинки Джонатан Тейвс закинув третю шайбу у ворота Тіма Томаса. Проте через 34 секунди Зак Парізе відіграв перший гол, а під кінець третьої хвилини другої третини матчу Патрік О"Салліван скоротив відставання американців до мінімуму. Зрівняти рахунок в другому періоді збірній США не вдалося, а на самому початку третього американці пропустили четверту шайбу – свій перший гол на турнірі забив Дерек Рой.

Через три хвилини рахунок став рівним – з інтервалом 96 секунд американці двічі використовували чисельну перевагу. Авторами голів стали Джейсон Помінвілл і Дастін Браун. У кінцівці зустрічі збірна США під час чергової атаки припустилася помилки в зоні Канади, і господарі льоду розіграли контратаку "4 в 2", яку точним кидком завершив Хітлі.

На рахунку цього форварда в трьох проведених матчах шість шайб і чотири результативні передачі. Хітлі впевнено очолює списки кращих бомбардирів і снайперів турніру. Збірна Канади зайняла перше місце в групі В, набравши дев"ять очок, у команди США залишилося шість очок.

5:4 Хітлі 59:14

Воротарі: Уорд - Томас (40:00 Андерсон).

У другому матчі групи В Латвія здобула перемогу над головним конкурентом Словенією і вийшла в другий груповий етап. Словенці тепер боротимуться за виживання.

Воротарі: Бірюков - Голбрайт.

У завершальному матчі першого групового турніру збірна Чехії розгромила італійців 7:2 і зайняла друге місце в групі D. У чехів дубль на рахунку Врбата, три результативні передачі віддав Томаш Каберле.

За матеріалами: Lenta Ru, Чемпионат.ру

Зараз ви читаєте новину «Канадці обіграли американців: результати чемпіонату світу з хокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua