неділя, 01 вересня 2013 16:13

Іско та Роналду забезпечили "Реалу" перемогу над "Атлетіком"

Роналду забив перший гол у чемпіонаті. Фото: afp.com

Матчем на полі "Сантьяго Бернабеу" у ??Мадриді стартувала програма недільних ігор третього туру іспанської Примери. "Реал" завдав поразки "Атлетіку" з Більбао, обігравши гостей з рахунком 3:1.

У середині першого тайму новачок "Реала" Іско вивів господарів вперед, а перед свистком на перерву Кріштіану Роналду забив свій перший гол у чемпіонаті. На 72-й хвилині Іско оформив дубль після передачі Каріма Бензема. На 80-й хвилині Ібаї Гомес провів гол гостей, встановивши остаточний результат.

Таким чином, "Реал" здобув третю перемогу у сезоні, "Атлетік", у свою чергу, після двох перемог зазнав першої поразки у першості.

Чемпіонат Іспанії

Прімера

Третій тур

Реал М (Мадрид) - Атлетик Б (Більбао) - 3:1

Голи: Іско, 26 (1:0); Роналду, 45 +1 (2:0); Іско, 73 (3:0); Гомес, 80 (3:1).

Попередження: Хедіра, 28 - Гурпегі, 21; Беньят, 67.

Зараз ви читаєте новину «Іско та Роналду забезпечили "Реалу" перемогу над "Атлетіком"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua