вівторок, 27 серпня 2013 14:06

"Реал" і "Барселона" задовольнилися мінімальною максимумом: результати 2-го туру Примери

В іспанській Примері відбулися матчі 2-го туру.

Завдяки швидкому голу Каріма Бензема мадридський "Реал" добився другої перемоги поспіль, здолавши на чужому полі "Гранаду" - 1:0.

Анхель Ді Марія виконав навісну передачу в штрафний на Кріштіану Роналду, португалець обробив м'яч, але вирішальний удар в падінні завдав Бензема.

Після цього арбітр не зарахував гол Месута Озіла, а "Гранада" мала відмінний шанс зрівняти рахунок, реалізуй вихід один на один з Дієго Лопесом марокканський форвард Юссеф Аль-Арабі. Правда, дружина Карло Анчелотті все одно атакувала гостріше, і "Гранада" має дякувати своєму воротареві за те, що рахунок хоча б не подвоївся. Так, Роберто кінчиками пальців перевів м'яч у стійку після удару Іско, а потім не дозволив відзначитися лідеру атак мадридців Роналду.

"Атлетіко", у свою чергу, розгромив "Райо Вальєкано" - 5:0. Перемога "Атлетіко" була здобута багато в чому завдяки зусиллям Рауля Гарсії, який забив у ворота гостей два м'ячі. На 17-й хвилині півзахисник відкрив рахунок, вдало підставивши голову після подачі з кутового, а в кінцівці поставив жирну крапку. Інші три голи на рахунку Дієго Кости, Арди Турана та Тьяго. Останній відзначився після перерви, зробивши рахунок 4:0.

"Барселона" після приниження "Леванте" в минулому турі (7:0) забила всього один м'яч. Втім, для виїзної перемоги над "Малагою" вистачило і цього. Автором гола у відсутність травмованого Ліонеля Мессі став Адріано, який вразив ціль незадовго до перерви.

Чемпіонат Іспанії, 2-й тур

Гранада - Реал Мадрид 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - 10 Бензема.

Хетафе - Альмерія 2:2 (1:2, 1:0)

Голи: 0:1 - 30 Родрі, 1:1 - 32 Лафіту, 1:2 - 37 Ф. Соріано, 2:2 - 85, пенальті Д. Кастро.

Атлетік - Осасуна 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 31, автогол Аррібас, 2:0 - 82 Де Маркос.

Ельче - Реал Сосьєдад 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 2 Коро, 1:1 - 75 Вела.

Еспаньол - Валенсія 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 10 Поштіга, 1:1 - 32 Д.Лопес, 2:1 - 47 Стуані, 3:1 - 88 Біфума.

Вільярреал - Вальядолід 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 4 Герра, 1:1 - 38, пенальті дос Сантос, 2:1 - 83 Кані.

Атлетіко - Райо Вальєкано 5:0 (3:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 17 Р. Гарсія, 2:0 - 21 Коста, 3:0 - 35 Туран, 4:0 - 53 Тіагу, 5:0 - 90 Р. Гарсія.

Малага - Барселона 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - 44 Адріано.

Леванте - Севілья 0:0 (0:0, 0:0)

Бетіс - Сельта 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 0:1 - 67 Шарлес, 0:2 - 74 Ноліто, 1:2 - 90 Рубен Кастро.