четвер, 14 січня 2021 11:35

"Інтер" вийшов на "Мілан" в чвертьфіналі Кубку Італії

Ромелу Лукаку вивів "Інтер" в наступну стадію Кубка Італії. Фото: REUTERS

Відбулися матчі 1/8 фіналу Кубка Італії.

"Мілан" виявився сильнішим за "Торіно". Основний та додатковий час матчу завершився без забитих м'ячів. У серії пенальті команда Стефано Піолі виявилася сильнішою - 5:4.

"Інтер" зміг дотиснути "Фіорентину". Основний час матчу завершився в нічию - 1:1. В овертаймі команда Антоніо Конте змогла забити переможний м'яч. Ромелу Лукаку приніс перемогу "Інтеру" за хвилину до завершення овертайму.

"Наполі" переміг "Емполі" - 3:2. Команда Дженнаро Гаттузо переважала суперника та здобула закономірну перемогу.

А "Ювентус" виявився сильнішим за "Дженоа". Команда Андре Пірло повела у 2 забиті м'ячі, але не змогла втримати перевагу. Тільки в доданий час Хамза Рафья приніс перемогу господарям.

У чвертьфіналі Кубка Італії "Інтер" зіграє проти "Мілана". "Ювентус" поміряється силами з переможцем пари "Сассуоло"-СПАЛ, а "Наполі" зіграє проти переможця пари "Спеція"- "Рома".

Зараз ви читаєте новину «"Інтер" вийшов на "Мілан" в чвертьфіналі Кубку Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua