четвер, 14 січня 2021 10:00

"Барселона" вийшла у фінал Суперкубка Іспанії

Френкі де Йонг забив єдиний м'яч "Барселони". Фото: REUTERS / Albert Gea

Каталонська "Барселона" стала 1-м фіналістом Суперкубка Іспанії.

Команда Рональда Кумана перемогла "Реал Сосьєдад". Основний час матчу завершився в нічию - 1:1. У серії пенальті каталонці виявилися точніші - 3:2.

Наприкінці 1-го тайму Френкі де Йонг вивів "Барселону" вперед. На початку 2-го тайму "Реал Сосьєдад" відновив рівновагу після реалізованого пенальті Мікелем Оярсабалем.

В основний і додатковий час команди більше голів не забивали, а в серії пенальті футболісти "Барселони" виявилися точніші.

14 січня в 2-му півфіналі Суперкубка Іспанії зустрінуться мадридський "Реал" й "Атлетік".

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" вийшла у фінал Суперкубка Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua