понеділок, 23 січня 2012 12:24

Ібрагімович допоміг розгромити "Новару", "Інтер" дотиснув "Лаціо": результати 19 туру Серії А

У Серії А відбулися матчі 19 туру.

Команда Клаудіо Раньєрі після "Мілана" виграла ще один найважливіший матч - проти "Лаціо" і вийшла вже на 4 місце в турнірній таблиці. Відшукати якийсь тотальну перевагу "Інтера" у цьому поєдинку не вийде. Перший тайм взагалі йшов ні добре ні погано, два моменти мав Роккі, один з них реалізував. "Інтер" створив лише одну небезпечну атаку, але вона дозволила зрівняти рахунок - гарна комбінація завершилася ударом Міліто.

Лише вихід Снейдера у другій половині дозволив "нераадзуррі" дійсно заграти в атаці. Тим нелогічний вийшов гол - трудовий плід захисників - римських, які не встигли вийти, і Лусіо, головою повернув м'яч з центру поля ближче до чужих воріт. Пацціні не схибив, реалізувавши можливість, яка підвернулася, на всі сто.

У другому таймі вирішив всі свої проблеми "Мілан" - спасибі ще одному сильному матчу від Златана Ібрагімовича.

Непереконливо виглядав проти "Сієни" "Наполі", і справа навіть не в тому, що програвав до 86 хвилини. Горан Пандєв врятував очко для неаполітанців, але хід конкурентів такий, що і нічия зараз для команди Маццарі на кшталт поразці.

Дуже весело було в "Палермо", де господарі самі пограли і гостям з Генуї не заважали. 5:3, перша перемога сицилійців за два місяці.

Чемпіонат Італії, 19-й тур

Інтер - Лаціо - 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Роккі (30), 1:1 - Міліто (44), 2:1 - Пацціні (63).

ІНТЕР: Жуліо Сезар, Нагатомо, Самуель, Лусіо, Майкон, Х. Дзанетті, Альварес (Снейдер, 46), Ківу (Обі, 46), Камбьяссо, Міліто (Фараони, 69), Пацціні.

Болонья - Парма - 0:0 (0:0, 0:0)

Новара - Мілан - 0:3 (0:0, 0:3)

Голи: 0:1 - Ібрагімовіч (57), 0:2 - Робіньо (74), 0:3 - Ібрагімовіч (90).

МІЛАН: Амелія, Абате, Мексес, Сілва, Антоніні (Ель Шаараві, 46), ван Боммель, Амброзіні (Зеєдорф, 90), Ночеріно, Емануелсон, Робіньо (Меркель, 86), Ібрагімович.

Кальярі - Фіорентина - 0:0 (0:0, 0:0)

Удінезе - Катанія - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Іско (20, автогол), 2:0 - Ді Натале (53), 2:1 - Лоді (90, пенальті).

Сієна - Наполі - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Калайо (67), 1:1 - Пандєв (86).

Палермо - Дженоа - 5:3 (3:1, 2:2)

Голи: 0:1 - Паласіо (14), 1:1 - Будан (26), 2:1 - Сильвестра (37), 3:1 - Мантовані (42), 3:2 - Паласіо (59, пенальті), 4 : 2 - Мікколі (75), 5:2 - Мільяччіо (84), 5:3 - Янкович (89).

Лечче - К'єво - 2:2 (1:2, 1:0)

Голи: 0:1 - Палоскі (3), 0:2 - Палоскі (24), 1:2 - Еспозіто (30), 2:2 - Ді Мікеле (90).

Рома - Чезена - 5:1 (3:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Тотті (1), 2:0 - Тотті (8), 3:0 - Боріні (9), 3:1 - Едер (58), 4:1 - Жуан (62), 5:1 - Пьяніч (70).

Аталанта - Ювентус - 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Ліхтштайнер (55), 0:2 - Джаккеріні (81).