неділя, 24 серпня 2008 09:28

Художня гімнастика. Росіянки стали першими, українки - останніми

Збірна Росії з художньої гімнастики завоювала золоті медалі Олімпіади-2008 в командних вправах. Чемпіонками стали Єлена Посєвіна, Дар"я Шкурихіна, Тетяна Горбунова, Наталія Зуєва, Анна Гавриленко і Маргарита Алійчук. Друге місце зайняла команда Китаю, а третє - білоруски.

У фіналі російська команда захопила лідерство після першого виду програми (вправи з п"ятьма скакалками), а після вправ з трьома обручами і двома булавами зберегла перше місце. Білоруски після першої частини турніру йшли другими, але у результаті пропустили вперед китаянок.

Російська команда завершила змагання з результатом 35,550 бала. Підсумкова оцінка китаянок - 35,225 бала, а білоруски за сумою двох вправ отримали 34,900 бала. Росіянки виграли командний турнір з художньої гімнастики на третій Олімпіаді підряд.

Українська збірна з результатом 31,100 зайняла останнє, восьме місце, інформує Lenta.ru

Зараз ви читаєте новину «Художня гімнастика. Росіянки стали першими, українки - останніми». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua