неділя, 01 липня 2018 20:14

Хорватія - Данія 1:1. Хорвати перемогли в серії пенальті

Данці можуть натерпітися від Модріча. Фото: 24СМИ

У поєдинку 1/8 фіналу Кубка світу-2018 збірна Хорватії зіграє з Данією. Гра пройде у Нижньому Новогороді.

Працюватиме на матчі бригада арбітрів з Аргентини на чолі з Нестором Пітаною, йому допомагатимуть Ернан Майдана та Хуан Пабло Белатті.

Резервний суддя - Енріке Касерес з Парагваю.

Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію матчу.

Стартові склади

Данія: Шмейхель, К'єр, Крістенсен, Кнудсен, Йоргенсен, Ділейні, Еріксен, Дальсгор, Поульсен, Корнеліус, Брейтуейт

Хорватія: Субашич, Ловрен, Стрінич, Врсалько, Віда, Модріч, Ракітіч, ​​Перішич, Брозович, Ребич, Манджукич

Перший тайм

1' ГГОООЛЛЛЛ - 1:0! Данія забила дуже швидкий гол: після вкидання аута м'яч потрапив до Йоргенсена, який пробив з близької відстані і м'яч від голкіпера і стійки закотився у ворота.

4' ГГОООЛЛЛЛ - 1:1! Данці невдало вибили м'яч, який потрапив до Манджукича і той метрів з 8 без перешкод поцілив у ворота.

12' Врсалько заробив небезпечний штрафний біля чужих воріт і Перішич метрів з 17 пробив у "стінку".

20' Після прострілу з лівого флангу Манджукич у боротьбі з Кнудсеном опинився на газоні і апелював до арбітра щодо призначення пенальті. Арбітр залишився непохітним і не призначив 11-метровий.

23' Еріксен змістився в центр і метрів з 22 пробив низом - м'яч від захисника пішов на кутовий, який нічим небезпечним не завершився.

27' Момент у Данії! Брейтуейт зробив швидкий ривок у штрафний, отримав мяч і метрів з 7 пробив по воротам - голкіпер врятував свою команду.

28' Момент у Хорватії! Ракітич потужно пробив з-за меж штрафного - воротар відбив м'яч, який підхопив Манджукич, відпасував у центр штрафного на Перішича - той з першого разу не влучив як слід по м'ячу, а з другої спроби поцілив вище воріт.

33' Стрінич лівим флангом проривався до воріт - арбітр зафіксував фол в атаці, хорват у боротьбі за м'яч схопив за футболку К'єра.

39' Момент у Хорватії! Після подачі штрафного з лівого флангу у виконанні Модрича боротьбу за м'яч виграв Ловрен і району 11-метрової позначки пробив головою поруч зі стійкою.

42' Хрестовина! Еріксен намагався закинути м'яч за комірець голкіперу і влучив у каркас воріт.

44' Стрінич зробив акуратний пас на хід Ракітичу, який з меж штрафного лівою пробив у ближній кут - воротар впорався з ударом.

Перерва

Другий тайм

50' Данці провели стрімку атаку лівим флангом - після навісу у штрафний голкіпер Субашич виграв боротьбу за м'яч у Корнеліуса.

56' Поульсен промчав правим флангом, зробив гострий простріл у штрафний, захисник у підкаті відбив мяч, але недалеко - першим на підборі був Брейтуейт, який у дотик пробив повз ворота.

62' Ділейні пройшов майже півполя, зробив простріл у центр штрафного, де першим на м'ячі був Брейтуейт, але невдало зупинив м'яч і втратив нагоду вивести свою команду вперед.

64' Перішич пройшов лівим флангом і пробив з-під захисника - м'яч пішов на кутовий, який нічим не завершився.

72' Момент у Данії! Поульсен отримав пас на правому фланзі, обіграв опонента і відпасував на Ніколая йоргенсена, який вийшов на зміну, - з його ударом метрів з 15 впорався голкіпер.

77' Модрич опинився першим на підборі і пробив метрів з 30 - невлучно.

78' Ребич потужно пробив з лівої метрів з 22 - страж воріт вибрав правильну позицію і забрав м'яч.

84' Піварич, який вийшов на заміну, зробив гострий навіс у штрафний на Перішича - його удару головою трохи не вистачило влучності.

90+2' Ракітич звільнився від опіки і "вистрілив" метрів з 25 - поруч зі стійкою.

90+3' Брейтуейт після подачі кутового пробив зльоту з-за меж штрафного - трохи не вистачило влучності.

Додатковий час

Перший тайм

98' Данець Шьоне майстерно обіграв опонента і пробив метрів з 25 - повз ворота.

104' Піварич відмінно зупинив м'яч у штрафному і прострілив вздовж лінії воріт - після рикошету м'яч з-під поперечину голкіпер перевів на кутовий.

Перерва

Другий тайм

114' Пенальті! Йоргенсен збив Ребича в штрафному і арбітр вказав на позначку. Захисник данців отримав жовту картку.

116' Модрич не реалізував 11-метровий - Шмейхель вгадав напрямок і врятував свою команду.

119' Модрич пробив по центру метрів з 22 - голкіпер знову на висоті.

3:2 - Ракітич

До чвертьфіналу Кубка світу-2018 уже пробилися Франція, Уругвай та Росія.

Зараз ви читаєте новину «Хорватія - Данія 1:1. Хорвати перемогли в серії пенальті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua