неділя, 01 липня 2018 16:13

Іспанія - Росія 1:1. Іспанці поступилися в серії пенальті

Дієго Коста може стати основним кривдником росіян. Фото: beIN SPORTS

У черговому матчі 1/8 фіналу Кубка світу-2018 збірна Іспанії випробує на міцність Росію. Гра пройде в Москві на стадіоні "Лужники".

На поєдинку працюватимуть арбітри з Нідерландів на чолі з Бьорном Куйперсом, йому допомагатимуть Сандер ван Рукел та Ервін Зейнстра.

Запасний суддя - Клеман Тюрпен з Франції.

Відеоповтори VAR: Данні Маккелі (Нідерланди), перший асистент: Павел Гіль (Польща), другий асистент: Марк Борш (Німеччина), третій асистент: Фелікс Цвайєр (Німеччина).

Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію матчу.

Стартові склади

Іспанія: Де Хеа - Піке, Альба, Начо, Рамос - Коке, Бускетс, Іско, Сільва, Асенсио - Дієго Коста

Запасні: Рейна, Васкес, Одріосола, Аррісабалага, Аспілікуета, Монреаль, Аспас, Карвахаль, Іньєста, Сауль, Родріго, Алькантара

Росія: Акінфєєв - Ігнашевич, Кудряшов, Фернандес, Кутепов - Зобнін, Жирков, Самедов, Кузяєв, Головін - Дзюба

Запасні: А. Міранчук, Габулов, Єрохін, Семенов, Черишев, Газінський, Дзагоєв, Смолов, Луньов, Гранат, О. Міранчук

Перший тайм

5' Росіяни заробили перший кутовий у матчі. Самедов виконав його напрочуд невдало.

10' Жирков відверто грубо зіграв проти Начо - арбітр обмежився усним попередження і призначив штрафний.

11' ГГОООЛЛЛЛ - 1:0! Після подачі зі штрафного Ігнашевич відправив м'яч у свої ворота в боротьбі з Рамосом. Навіс зі стандарту виконав Асенсіо.

23' Дзюба заробив штрафний метрах в 27 від воріт - подача Самедова вийшла ще гіршою, ніж на початку з кутового.

25' Іспанці провели гостру атаку лівим флангом і Альбі зовсім трохи не вистачило, аби наздогнати м'яч у безпосередній близкості до воріт.

27' Росіяни заробили другий кутовий: цього разу пішов виконував Жирков, вирішив розіграти з партнером, той відпасував на Самедова, який одразу втратив м'яч.

31' Самедов опинився на газоні в штрафному, відверто випрошуючи 11-метровий у арбітра, - рефері не покарав росіянина за симуляцію і продовжив гру.

36' Головін отримав пас на підступах до штрафного, наблизився до воріт і з вигідної позиції пробив невдало. Перед цим арбітр не помітив порушення правил Дзюби проти Рамоса.

40' Пенальті! Після удару головою Дзюби м'яч влучив у руку Піке.

41' Гол - 1:1. На жаль, Дзюба реалізував 11-метровий.

44' Самедов скосив Альбу - арбітр не угледів у моменті надмірної грубості.

45' Іско наважився на удар з-за меж штрафного - захисник відбив м'яч.

45+1' Момент у Іспанії! Дієго Коста опинився біля воротарського майданчика і намагався перекинути голкіпера - трохи не поцілив у ворота.

45+1' Дієего Коста вирішив перевірити пильність воротаря з середньої дистанції - Акінфеєв зафіксував м'яч.

Перерва

Другий тайм

46' Заміна у Росії: замість Жиркова вийшов Гранат.

47' Після навісу Дієго Кости Альба пробив коліном метрів з 12 - голкіпер забрав м'яч.

51' Після подачі зі штрафного з правого флангу у виконанні Коке боротьбу на другому поверсі виграв Дієго Коста - його удар пройшов вище воріт.

54' Кутєпов отримав жовту картку за зрив гострої атаки іспанців.

61' Заміна у Росії: замість Самедова вийшов Черишев.

65' Заміна у Росії: замість Дзюби вийшов Смолов.

66' Головін підсковзнувся і впав на газон у штрафному, при цьому так знахабнів, що апелював до арбітра щодо призначення 11-метрового. Рефері не звернув на це уваги.

67 Заміна у Іспанії: замість Давіда Сілви вийшов Іньєста.

70' Заміна у Іспанії: замість Начо вийшов Карвахаль.

71' Зобнін грубо зіграв проти Альби - арбітр показав росіянину "гірчичник".

80' Заміна у Іспанії: замість Дієго Кости вийшов Аспас.

82' Після подачі кутового Бускетс пробив з меж штрафного - мяч потрапив у руку Ігнашевичу. Арбітр взяв паузу, поспілкувався з відеоасистентами і не призначив 11-метровий.

85' Момент у Іспанії! Аспас скинув м'яч на іньєсту, який метрів з 17 потужно низом пробив у кут воріт - воротар врятував росіян. М'яч відскочив до Аспаса, удару якого з меж штрафного забракло влучності.

90' Іспанці тричі поспіль подавали кутові - в останній раз після навісу Іско верхову боротьбу виграв Рамос, який пробив вище воріт.

90+3' смолов з кута штрафного завдав обвідного удару - поруч зі стійкою.

Кінець основного часу

Додатковий час

Перший тайм

97' Коке пробив метрів з 35 - мяч пройшов вище воріт.

97' 4-та заміна у Росії (дозволена в овертаймі - нововедення на цьому турнірі): замість Кузяєва вийшов Єрохін.

100' Асенсіо пробив по центру метрів з 25 - в руки воротарю.

104' 4-та заміна у Іспанії: замість Асенсіо вийшов Родріго.

Перерва

2-й тайм

109' Момент у Іспанії! Родріго за рахунок індивідуальних дій увірвався в штрафний і пробив з кута воротарської - голкіпер врятував свою команду.

114' Суперечливий момент! Після подачі кутового Піке і Рамоса відверто завалили на газон, іспанці шалено апелювали до судді - арбітр порадився з відеоасистентами і не призначив 11-метровий.

120+1' Родріго пробив по центру метрів з 22 - голкіпер зафіксував м'яч.

3:4 - Аспас (вище воріт)

Кубок світу-2018 розпочався 14 червня і завершиться 15 липня.

Зараз ви читаєте новину «Іспанія - Росія 1:1. Іспанці поступилися в серії пенальті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua