субота, 19 грудня 2009 10:43

Хокейна збірна Україна зіграла внічию з поляками

У товариському поєдинку збірна України з хокею в Києві зіграла внічию 2:2 з командою Польщі.

Українські хокеїсти по ходу зустрічі програвали 0:2, але відставання в рахунку у другому періоді скоротив Матерухін. А на останній хвилині гри другу шайбу у ворота поляків закинув Цируль.

Після невеликої наради судді вирішили зіграти ще п"ятихвилинний овертайм, але гості від такого варіанту відмовилися і погодилися на цьому завершити матч.

Україна - Польща - 2:2 (0:1 1:1 1:0)

Голи: 0:1. Козловскі (Войтарович, 19:43), 0:2. Рожанскі (Запала, Ярош, 23:54), 1:2. Матерухін (Тимченко, Благий, 36:55 - більш.), 2:2. Цируль (Тимченко, Сальников, 59:17)