вівторок, 19 жовтня 2010 09:48

Хокей. ВЧБ. "Юність" перервала переможну серію "Сокола"

Восьмиматчеву переможну серію "Сокола" перервав п'ятикратний чемпіон Білорусі - мінська "Юність". Без ветерана українців Віталія Литвиненка, який днями відіграв матч за ветеранів харківського "Динамо" проти легенд збірної СРСР, хокеїсти "Сокола" втратили стрункість в атаці і другий раз в сезоні не змогли вразити ворота суперника.

За словами головного тренера "Сокола" Олександра Сеуканда, обидві шайби були пропущені після невдалих епізодів за участю Андрія Срюбка: у першому випадку мінчанин Олександр Рядинський підкараулив відскок від ключки нашого захисника, а в епізоді з другим голом український оборонець дозволив першому встигнути на підбір кращому бомбардирові поточної екстраліги Олександру Боровкову (8 шайб, 16 передач).

Відкритий чемпіонат Білорусі

"Юність" (Мінськ) - "Сокіл" (Київ) - 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 11:20 Рядинський (О. Тимченко, Матерухін) (1:0 - біл.), 47:17 Боровков (Карєв, Матерухін) (2:0 - біл.).

Штраф: 6 - 62.

Кидки: 32 (11 12 9) - 32 (7 12 13).

За матеріалами ХК "Сокіл"

Зараз ви читаєте новину «Хокей. ВЧБ. "Юність" перервала переможну серію "Сокола"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua