пʼятниця, 26 квітня 2019 12:01

"Хімік" — чемпіон України з баскетболу

Рівних в цьому сезоні "Хіміку" не було.

Южненський "Хімік" у третьому матчі поспіль фінальної серії плей-офф Суперліги переміг "Київ-Баскет", завоювавши чемпіонство.

Команда з Одеської області завоювала золоті медалі чемпіонату України на гостьовому паркеті, у вирішальній дуелі перемігши з рахунком 79:73.

Кияни впевнено вели у рахунку після першої половини, але за останні дві чверті гості зуміли нівелювати відрив і перемогти.

"Хімік" закрив серію 3 побамі, у першому перемігши з відривом в 3 очки, а в другій грі й зовсім лише в овертаймі.

Це третє чемпіонство южненської команди в історії. Раніше "Хімік" перемагав у сезонах 2014/15 і 2016/16, а також двічі вигравав срібні медалі і 6 разів ставав бронзовим призером.

Зараз ви читаєте новину «"Хімік" — чемпіон України з баскетболу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua