середа, 28 квітня 2010 09:37

Хет-трик Оліча вивів "Баварію" у фінал Ліги Чемпіонів

У вівторок французький "Ліон" програв на своєму полі звітний півфінальний матч Ліги чемпіонів "Баварії" з рахунком 0:3. Таким чином, німецька команда вийшла у фінал Ліги.

Всі три голи забив хорватський нападник "Баварії" Івіца Оліч. На 26-й хвилині він прийняв пас Дієго Контенто і вразив ворота "Ліона" уперше. Потім у другому таймі на 67-й хвилині Оліч вдало пробив у дальній кут, коли воротар вийшов з воріт, а на 78-й хвилині забив головою.

21 квітня на своєму полі "Баварія" виграла у "Ліона" з рахунком 1:0. У фіналі Ліги чемпіонів "Баварія" зустрінеться з переможцем пари "Барселона" - "Інтер", який визначиться ввечері 28 квітня. У першому півфінальному матчі "Інтер" виграв у каталонців 3:1.

Ліга чемпіонів

1 / 2 фіналу

Матч-відповідь

Ліон Франція - Баварія Німеччина - 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 - Оліч (26), 0:2 - Оліч (67), 0:3 - Оліч (78).

ЛІОН: Льоріс, Ревейєр, Бумсонг, Кріс, Сіссоко (Б. Гоміс, 45), Гоналонс, Макун, Гову, Дельгадо (Пьяніч, 69), Бастос, Лісандро (Едерсон, 79).

БАВАРІЯ: Бутт, Лам, Бадштубер, ван Бюйтен (Демічеліс, 45), Контенто, ван Боммель, Швайнштайгер (Алаба, 78), Роббен (Клозе, 76), Мюллер, Алтинтоп, Оліч.

Попередження: Гоналонс (23), Алтинтоп (24), Кріс (59).

Вилучення: Кріс (60).

За матеріалами Лента, Sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Хет-трик Оліча вивів "Баварію" у фінал Ліги Чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua