неділя, 29 вересня 2013 21:39

Хет-трик Девіча, дубль Штурко: "Металіст" переміг запорізький "Металург"

Марко Девіч приніс "Металісту" перемогу у матчі з "Металургом" ФОТО: vsekommentarii.com

Харківський "Металіст" здобув вольову перемогу над запорізьким "Металургом" з рахунком 3:2 у матчі 11-го туру чемпіонату України.

У середині першого тайму протягом п'яти хвилин кращий бомбардир турніру Марко Девіч оформив дубль і зробив хороший заділ у рахунку для своєї команди. Запорожцям вдалося відквитати один м'яч перед перервою після удару Юрія Штурко.

На 61-й хвилині він же вирівняв ситуацію на табло. Але через три хвилини гості залишилися у меншості, а на 76-й хвилині Девіч утретє вразив ворота гостей і приніс перемогу команді Мирона Маркевича.

"Металіст" продовжує лідирувати у чемпіонаті з 29 набраними очками. На три очки менше у "Дніпра", з яким харків'яни зіграють на виїзді у наступному турі. На шість очок відстають від лідера "Шахтар" і "Чорноморець", повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Чемпіонат України

11-й тур

Металіст - Металург Запоріжжя 3:2 (2:1, 1:1)

Голи: 1:0 - 18 Девіч, 2:0 - 23 Девіч, 2:1 - 45 Штурко, 2:2 - 61 Штурко, 3:2 - 76 Девіч.

Металіст - Дішленкович, Ксьонз, Гуйє, Моледо, Марсіо Азеведо, Клейтон Шав'єр (Краснопьоров, 87), Едмар (Гоменюк, 71), Дієго Соуза, Соса, Марлос (Гомес, 74), Девіч.

Металург Запоріжжя - Старцев, Нестеров, Сахневич (Баліч, 25), Тейку, Опанасенко, Штурко, Годін (Лео, 82), Матяж, Платон, Лазарович (Пісоцький, 28), Анд. Шевчук.

Попередження: Клейтон (12), Ксьонз (42), Балич (57), Девіч (64), Едмар (69).

Вилучення: Баліч (63).

Зараз ви читаєте новину «Хет-трик Девіча, дубль Штурко: "Металіст" переміг запорізький "Металург"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua