субота, 08 грудня 2007 15:09

Хаккет виграв чемпіонат Австралії на відкритій воді

Дворазовий олімпійський чемпіон на дистанції 1 500 метрів Грант Хаккет у суботу виграв заплив на 10 кілометрів на чемпіонаті Австралії з плавання на відкритій воді, показавши результат 1:54.39, повідомляє AP.

Другим фінішував Кі Харст, який відстав від переможця на 4,5 секунд. Тепер Хаккет і Харст виступлять на чемпіонаті світу з плаванню на відкритій воді, який пройде в Севільї в травні наступного року. Спортсмени, які займуть на цьому турнірі перші 10 місць, отримають путівки на Олімпійські ігри до Пекіна.

Зараз ви читаєте новину «Хаккет виграв чемпіонат Австралії на відкритій воді ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua