четвер, 18 квітня 2019 10:05

Гвардіола прокоментував виліт "Манчестер Сіті" із Ліги чемпіонів

Хосеп Гвардіола прийняв поразку від "Тоттенхема". Фото:Reuters

Головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола поділився враженнями після матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти "Тоттенхема" (4:3) і прокоментував виліт "містян" із турніру.

"Це жорстоко, але що є, те є. Ми повинні це прийняти. Після 20 хвилин ми вели з рахунком 3:2. У другому таймі створили безліч моментів і забили потрібні нам голи. На жаль, фінал матчу був невдалим, тому я вітаю "Тоттенхем" і бажаю команді успіху у півфіналі Ліги чемпіонів.

Я підтримую VAR, але, можливо, з одного боку гол Льоренте був забитий рукою, а з точки зору судді – ні. Гол Стерлінга? Я дивився за грою, але судді вирішили, що там був офсайд.

Ми не забили пенальті в першому матчі, але я надзвичайно гордий за своїх гравців і фанатів. Ще не чув такої підтримки за весь час, що тут перебуваю, але футбол непередбачуваний", – цитує Гвардіолу BBC.

Нагадаємо, що " Манчестер Сіті" за сумою двох матчів не зміг пройти "Тоттенхем" в 1/4 Лізі чемпіонів

Зараз ви читаєте новину «Гвардіола прокоментував виліт "Манчестер Сіті" із Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua