субота, 12 листопада 2011 03:44

Грекам не зарахували три м'ячі у матчі з Росією: результати товариських поєдинків

Товариський матч футбольних збірних Греції та Росії, що пройшов у Піреї, закінчився внічию (1:1). На другій хвилині у росіян відзначився Роман Широков, а у греків гол на 60-й хвилині забив Константінос Кацураніс. Ще три м'ячі збірної Греції не були зараховані арбітром через порушення правил і офсайди.

На 18-й хвилині матчу ворота російської команди вразив Георгіос Самарас, однак французький арбітр Тоні Шапрон зафіксував порушення правил на захисникові росіян Олександрові Анюкові. На 35-й хвилині з положення "поза грою" забив Дімітріос Салпінгідіс, а на 44-й хвилині - Васіліос Торосідіс.

У матчі з Грецією збірна Росії зіграла у новій формі, в якій вона виступить і на чемпіонаті Європи 2012 року в Польщі та Україні. У складі російської команди дебютували два нових футболіста. Свої перші матчі за національну команду провели форварди Олександр Кокорін з московського "Динамо" і Артем Дзюба зі столичного "Спартака".

Національна збірна України провела перший матч на оновленому НСК "Олімпійський". У товариській зустрічі підопічні Олега Блохіна зіграли внічию зі збірною Німеччини — 3:3.

Увечері 11 листопада також пройшли перші стикові матчі збірних за вихід на Євро-2012. Чехія перемогла Чорногорію (2:0), Туреччина на своєму полі поступилася Хорватії (0:3), а матч Боснії і Герцеговини зі збірною Португалії закінчився внічию (0:0). Поєдинок Естонія - Ірландія закінчився перемогою ірландців - 4:0, повідомляє Лента.

Товариські матчі

Греція - Росія - 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Широков (2), 1:1 - Кацураніс (60).

Франція - США - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Ремі (72).

ФРАНЦІЯ: Льоріс, Дебюші, Кошельни, Рамі, Матьє, Мвіла (Гоналон, 59), А. Діарра, Рібері (Ремі, 64), Гамейро (Жиру, 59), Бензема (Мартен, 64), Менез.

Грузія - Молдова - 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Кобахідзе (36), 2:0 - Ананідзе (39, пенальті).

Угорщина - Ліхтенштейн - 5:0 (2:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Пріскін (10), 2:0 - Пріскін (20), 3:0 - Джуджак (76), 4:0 - Коман (79), 5:0 - Фецешін (89).

Албанія - Азербайджан - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Алієв (22).

Данія - Швеція - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Бендтнер (35), 2:0 - Крон-Делі (80).

Кіпр - Шотландія - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Міллер (24), 0:2 - Меккі (56), 1:2 - Хрістофі (59).

Камерун - Судан - 3:1 (0:0, 0:0)

Голландія - Швейцарія - 0:0 (0:0, 0:0)

ГОЛЛАНДІЯ: Стекеленбург, Хейтінга, Брафхейд, Матайсен, Буларуз, ван дер Варт (Стротман, 66), Н. де Йонг, Бабел (Л. де Йонг, 79), Кюйт, Снейдер, ван Персі.

Польща - Італія - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Балотеллі (30), 0:2 - Пацціні (60).

ІТАЛІЯ: Буффон, Абате, Раноккія, К'єлліні, Крішіто (Огбонна, 77), Де Россі (Т. Мотта, 46), Пірло (Пепе, 46), Маркізіо (Ночеріно, 64), Монтоліво (Матрі, 62), Балотеллі, Пацціні (Аквілані, 62).

Україна - Німеччина - 3:3 (3:1, 0:2)

Голи: 1:0 - Ярмоленко (28), 2:0 - Коноплянка (36), 2:1 - Кроос (38), 3:1 - Назаренко (45), 3:2 - Рольфес (65), 3:3 - Мюллер (77).

УКРАЇНИ: Рибка, Ракицький, Селін, Кучер, Бутко, Безус (Назаренко, 42), Тимощук, Ярмоленко (Алієв, 82), Мілевський (Девіч, 66), Шевченко (Гай, 67), Коноплянка (Федецький, 90).

НІМЕЧЧИНА: Цилер, Аого, Бадштубер, Хуммельс, Дж. Боатенг, Гетце (Мюллер, 66), Треш (Шюррле, 46), Озіл (Подольскі, 69), Хедіра (Рольфес, 46), Кроос (Л. Бендер, 87) , Гомес (Какау, 83).

Попередження: Безус (19), Коноплянка (81).

Бельгія - Румунія - 2:1 (2:0, 0:1)

Голи: 1:0 - ван Бюйтен (11), 2:0 - Кочиш (43, автогол), 2:1 - Нікулае (67).

Зараз ви читаєте новину «Грекам не зарахували три м'ячі у матчі з Росією: результати товариських поєдинків». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua